יום שבת, 22 בינואר 2011

השימוש בדיקור סיני לטיפול בטחורים צובר פופולאריות בעולם

טחורים היא בעיה רפואית מוכרת ונפוצה בעולם. אותם צבירים כואבים של כלי דם הממוקמים באזור הרגיש כל כך של פי הטבעת קנו לעצמם שם של בעיה מציקה, כואבת ובלתי נעימה במיוחד, גם בגלל המיקום הרגיש וגם בגלל אופי הבעיה עצמה.

הטיפול הסטנדרטי והמוכר לטיפול בבעיות חמורות של טחורים הוא כירורגי בעיקרו, כלומר – כרוך בניתוח ובהליך חודרני לאזור הבעייתי. טיפול זה יכול להיות מאוד כואב ולא נעים למטופל, במיוחד בזמן שלאחר הניתוח. זוהי כמובן עוד סיבה לכך שבעיית הטחורים ידועה כל כך לשמצה בעולם.
אך בשנים האחרונות נכנסה לשימוש נרחב בעולם המערבי שיטת טיפול נוספת ואלטרנטיבית לשיטה הכירורגית המסורתית – דיקור סיני.

כולנו מכירים את הדיקור הסיני כשיטת טיפול למגוון בעיות כלליות וספציפיות. מדובר בשיטה המגיעה מתרבויות המזרח הרחוק העתיקות, ואשר אינה מתמקדת על פי רוב בנקודה ספציפית אחת בגוף, אלא עובדת על מכלול ערוצי האנרגיה העוברים בגוף, ובכך מנסה להשפיע על בעיות בריאותיות שונות דרך ערוצים אלו. בשנים האחרונות נכנס הדיקור הסיני כשיטת טיפול בטחורים לשימוש נרחב בעולם.

הסיבה לכך שאנשים רבים מעדיפים את שיטת הטיפול הזו לבעיית הטחורים היא מפני שמדובר בעצם בטיפול טבעי לחלוטין והכי חשוב – לא חודרני. עיקר הטיפול בדיקור סיני במקרה של טחורים מתרכז בידיים והרגליים של המטופל, ולא באזור הישיר של הבעיה – פי הטבעת. מדובר כמובן בטיפול טבעי לחלוטין, ללא כל שימוש בחומרים מלאכותיים או בחומרי הרדמה כלשהם. עבור אנשים רבים מאוד בעולם, דיקור סיני התגלה להפתעתם ושמחתם המרובה בדרך אלטרנטיבית ויעילה לטפל בבעיית הטחורים שלהם.

השימוש בדיקור סיני לצורך טיפול בטחורים בפרט, ובבעיות בריאותיות שונות בכלל, הפך לכל כך פופולארי ומבוקש בשנים האחרונות בארץ ובעולם, עד כי במדינות רבות, ובכללן ישראל, נכנסה שיטת טיפול זו לקופות החולים הגדולות. כך, ניתן לקבל כיום טיפול בדיקור סיני למגוון בעיות שונות באמצעות ביטוח הבריאות הרגיל שלכם. בעוד אנשים רבים ברחבי העולם כבר מנסים את הדיקור הסיני כשיטת טיפול לבעיית טחורים, אנשים רבים נוספים נמנעים מכך ואף מעט נרתעים, בעיקר מפני שהם אינם בקיאים לחלוטין בפרטים השונים, ומסרבים להאמין לשיטות אשר אינן מדעיות גרידא, דוגמת דיקור סיני.

עבור אותם אנשים יש לנו מסר קצר וברור – הפסיקו לפחד מהבלתי נודע, והיחשפו לדברים חדשים. בעיה רפואית דוגמת טחורים יכול להיות משהו מאוד לא נעים. חבל סתם לסבול מכאבים עזים ולעבור טיפולים חודרניים וכואבים, בטרם מיציתם את כל האפשרויות האחרות. כאן אולי המקום לציין בגלוי כי אין ערבות או וודאות של מאה אחוז להצלחתו של הדיקור הסיני בבעיית הטחורים שלכם.

למעשה, בפועל דיקור סיני אינו עובד כלל על חלק מהאנשים, אבל הוא עובד באופן מופלא על מספיק אנשים כדי שלפחות תתנו לזה הזדמנות. לכן, עבור מי שסובל מטחורים ועדיין לא ניסה דיקור סיני כאמצעי להתמודדות עם הבעיה, מומלץ בחום לנסות לפחות פעם אחת ולהיווכח – אולי לדיקור סיני יש הרבה מה להציע גם לכם...

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה