יום ראשון, 16 בינואר 2011

משהו טוב קורה ברחובות !

העיר רחובות קנתה לעצמה שם ברמה בין לאומית כעיר המדע בזכות מכון ויצמן. היא הוכרה על ידי לא מעט סטודנטים וצעירים כעיר הבילויים בשל סצנת הבארים והפאבים ומקומות הבילוי הייחודיים שיש בה. הבוגרים יותר רואים ברחובות ריאה ירוקה בלב המרכז. אנחנו רואים בה את בירה הספא. למה? כנסו כנסו...

מי היה מאמין שבאמצע רחובות יפתח בית מלון מצליח שיזמין אליו תיירים רבים מהארץ ומהעולם. איזה כיף לגלות מקום קסום ממש באמצע העיר, המציע טיפולים יוקרתיים ואיכותיים שלא היו מביישים אף מכון ספא יוקרתי באירופה. כל התיאורים הללו עונים באופן מדויק לתיאור של אחוזת הספא הממוקמת בליבה של העיר רחובות.

בפרסומים הם טוענים "לפני שאתם נוסעים לאירופה, בואו לבדוק את אחוזת הספא". אנחנו חייבים להודות כי בהתחלה לפחות לא האמנו כי למקום יהיה סיכוי מול בתי המלון ומרכזי הספא באירופה. בכל אופן, מרכזי ספא צצו בעשור האחרון בישראל כפטריות אחר הגשם, ויותר ויותר אנשים למדו לפנק את עצמם בחוויה בריאה ומענגת של טיפול סוחף חושים. אבל מהרגע שנכנסנו למקום המזמין והמיוחד הזה, הבנו עד כמה טעינו ועד כמה ההשוואה למלונות הבוטיק באירופה נכונה לגבי אחוזת הספא.

כמו ציור מהאגדות


הכניסה אל אחוזת הספא הזכירה לנו ארמונות מהאגדות הקסומות. המקום מעוצב בהשראת התקופה הויקטוריאנית ומקנה אווירה מיוחדת ומלכותית. אבל העיצוב הוא לא הכל, התחזוקה של המקום היא זו שעושה את ההבדל. גינוני הכבוד של כל העובדים במקום גרמו לנו להרגיש חשובים ואפילו כמו מלכים לכמה שעות.
רק הכניסה למקום הטעינה אותנו באנרגיה חיובית. ולא פלא, כשתפגשו סביבכם לכמה שעות רק אנשים מאושרים שאין להם סיבה למחוק את החיוך, גם אתם תחייכו. העיצוב של המקום תורם גם הוא לתחושת הקלילות והרוגע, כיוון שהמקום מעוצב על טהרת תורת הפנג שווי.

אפילו טיפול בקונכיות


אחוזת הספא מציעה מגוון רחב של טיפולי ספא המוענקים באהבה רבה על ידי מיטב המטפלים בארץ. בין הטיפולים המוצעים ניתן למצוא את טיפולי הספא הקונוונציונאליים כמו: עיסוי שוודי, שיאצו, רפלקסולוגיה, עיסוי רפואי, עיסוי עמוק, פוט מסאז', עיסוי בשמנים ועוד. בכל הטיפולים אתם יכולים לבחור לעצמכם את ניחוח השמן שתרצו שימשך עליכם על ידי המטפלים.
בין הטיפולים הייחודיים ניתן למצוא במקום עיסוי מרגיע לנשים בהריון, טיפול איור ודה על טהרת התורה ההודית המסתיים בנסך שמן על העין השלישית ואפילו עיסוי ייחודי בקונכיות חמות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה