יום חמישי, 20 בינואר 2011

דיקור סיני לשיפור הפוריות – לתת צ'אנס לאלטרנטיבי

בעיות פוריות הן דבר נפוץ מאוד בעולם כיום, ואחת הבעיות המתסכלות ביותר שיש במדע. זוגות רבים אשר מעוניינים יותר מהכול להביא ילדים לעולם פשוט אינם מצליחים להיכנס להיריון, כאשר באחוז ניכר מהמקרים הללו הסיבה לכך אינה ברורה ואף אינה מתגלה באמצעות בדיקות ומחקר. למזלם של רבים מהאנשים הסובלים מבעיות אלו, המדע והרפואה המערבית פיתחו בעשרות השנים האחרונות טיפולים מתקדמים שונים אשר מיועדים להתמודד בדיוק עם בעיה זו – טיפול של "דיקור סיני פוריות" אשר מטרתן העיקרית והראשונה היא לעזור לאותם זוגות להביא ילדים לעולם.

אך למרות הפיתוחים האחרונים בתחום טיפולי הפוריות, אנשים וזוגות רבים עיין אינם מצליחים להרות. טיפולי פוריות אינם מדע מדויק ואינם מבטיחים הצלחה בטוחה. כך, עבור רבים מן האנשים טיפולי הפוריות הקונבנציונאליים לא ממש פותרים את הבעיה, והם נשארים עם אותו רצון כואב ובלתי ממומש להביא ילדים לעולם.

עבור אותם אנשים שטיפולי הפוריות הקונבנציונאליים לא עזרו להם, קיימת אלטרנטיבה ששווה לבדוק אותה – טיפולי פוריות מתחום הרפואה האלטרנטיבית, או ליתר דיוק – טיפולי פוריות באמצעות דיקור סיני.
דיקור סיני הוא לא ממש דבר חדש בנוף של העולם המערבי. מזה כמה עשורים עוברים אנשים רבים במדינות המערב טיפולים של דיקור סיני לצורך טיפול במגוון בעיות, החל מכאבי ראש בלתי מוסברים וכלה בבעיות במערכת הקיבה או באיברים פנימיים אחרים, כאשר במהלך העשור האחרון חלה התעוררות משמעותית בתחום ועלייה חדה במספר המטפלים והמטופלים ברחבי העולם.

דיקור סיני פוריות משתמש כאמור בידע עתיק ורב אשר נצבר לאורך אלפי שנים בסין ומדינות המזרח הרחוק. בעוד המדע של ימינו אינו יודע להסביר במאה אחוז את אופן פעולתו של הדיקור הסיני, כיום כמעט ולא קיים ויכוח בנוגע לכך שדיקור סיני הוא טיפול לגיטימי אשר משיג תוצאות חיוביות בקרב אחוז ניכר מהמטופלים.

בדיוק כמו שדיקור סיני מטפל בשלל בעיות בריאותיות ומכאובים באזורים שונים בגוף, כך הוא יכול לעזור גם במקרה של בעיות פוריות. כיום, נשים רבות עוברות טיפולי פוריות משולבים, הכוללים את הטיפולים הקונבנציונאליים והמסורתיים ביחד עם דיקור סיני. מרבית המחקרים והמומחים בתחום טוענים כי לא רק שאין סיבה לא לנסות את הטיפול המשולב, אלא כי הוא גם עוזר ברבים מן המקרים. עבור נשים וזוגות אשר חווים בעיות פוריות לאורך זמן והטיפולים הרגילים אינם פותרים עבורם את הבעיה, מומלץ בחום לנסות לפנות לכיוון של דיקור סיני לשיפור הפוריות.

אנשים רבים מסרבים לפנות לכיוון זה מכיוון שהם מחזיקים בדעות קדומות בנוגע לטיפולים אלטרנטיביים בכלל ולדיקור סיני בפרט, או שפשוט אינם יודעים מספיק בנושא על מנת להחליט באופן שקול ומחושב. עבור כל מי שנרתע מדיקור סיני כאמצעי להגברת הפוריות נאמר דבר פשוט – אין לכם מה להפסיד, לכן צאו ונסו גם את זה. דיקור סיני לא יכול לפגוע או להזיק לגופכם, לכן הכי הרבה שיכול לקרות זה שהוא לא יעבוד, ואז לפחות

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה