יום שלישי, 3 במאי 2011

ניתוחים פלסטיים - כי להיות יפה זה לעיתים גם להיות בריא

אם הייתם מקבלים את הזכות להגשים שלוש משאלות לב מידי מלאך או מנורת קסמים, מה היו שלושת הבקשות שלכם?

ניתן להמר שאם אתם חיים במאה ה21 ובמיוחד אם אתן נשים החיות במאה ה21 אחת הבקשות עשויה הייתה להיות סביב נושא הגוף והמראה החיצוני...

אנו חיים בעידן בו יש משמעות מאד גדולה לאופן בו אנו נראים. יש ציפייה מכולנו, בכל גיל, להיראות טוב, להרגיש טוב ולהשקיע מאמצים לשמור על יופיינו ולהעצים אותו. בעידן בו אפשר להיעזר בצורה כל כך טוטאלית בהליכים מודרניים ומדהימים כמו ניתוחים פלסטיים שבאמת מאפשרים להעביר את הגוף שינויים גדולים ומשמעותיים, אין לאף אחד או אחת מאיתנו סיבה אמיתית לא להביא את גופינו למצב המיטבי, הבריא, האסטטי והיפה ביותר שביכולתנו להביא.

אז מה יש בהם בעולם הניתוחים הפלסטיים שגרם להם להפוך מתחום ברפואה המיועד לאנשים בעלי מומים קשים או כוויות חמורות שנזקקו להתערבות רפואית בכדי להגיע למצב חזותי שמסבר את העין, לאחת הדרכים המקובלות ביותר בחתך סוציו-אקונומי של האוכלוסייה לטיפוח עצמי?
ראשית הניתוחים הפלסטיים ממשולבים במגמה עולמית מערבית כללית העוסקת בשימור העלומים והרצון להיראות צעירים לנצח.

אפילו בני ובנות הזהב שעד לפני כמה עשרות שנים היו נחשבים כמי שיצאו מה"מירוץ" ואינם צריכים להיות שקועים במאמץ להיראות אטרקטיביים משקיעים היום לא מעט זמן ומשאבים בכדי להיראות טוב ובעיקר כדי להיראות צעירים מגילם האמיתי. חלק ניכר מהרפואה הפלסטית מציעה פתרונות לקמטים והידלדלות רקמות ומאפשרת דרך שלל פתרונות יצירתיים כמו זריקות בוטוקס, ניתוחי מתיחת פנים וכאלה עוד, להוריד עשר שנים ממראה פנינו תוך ימים ספורים לאחר הניתוח.

יש כמובן תופעות שהן תופעות בריאותיות, לא כל אישה שעוברת הליך אסטטי או רפואי לטיפול בדליות ברגליים עושה זאת ממניעים של חן ויופי. אצל רבים מעורבת בהם החלטה שבסיסה רפואי וקשור לפיזיולוגיה ולבריאות הגוף. אבל בהרבה מהמקרים אנשים העוברים ניתוחים פלסטיים עושים זאת על מנת להיראות צעירים או לשמור על מראה צעיר לאורך ימים.

סיבה שנייה שייכת לטרנד הבריאותי ששוטף את העולם- אוכל אורגני ובריאותי, צמחונות, טבעונות ושלל דיאטות להורדה במשקל, דגש על פעילות גופנית מכל הסוגים- מחדר כושר ועד ליוגה, מספינינג או ריקוד זומבה ועד לרכיבה על אופני שטח או פלדנקרייז. גוף בריא הוא גוף רזה , גמיש וחזק. ועבור ההגעה לגוף שכזה מוכנים אנו לעשות הרבה מאד ואיפה שאפשר גם להיעזר ברפואה הפלסטית.

שאיבת שומן והצרת היקפים, מתיחת בטן וירכיים, טיפול להפחתת צלוליט- הרפואה לא עוצרת...
בעולם בו הצלחה קשורה מאד ונובעת גם בעקבות מראה מטופח, מחוטב ומעוצב, ניתוחים פלסטיים ומומחי יופי הם כלי עזר מצוינים עבור כולנו לנצח את הגיל ואת הנתונים הראשוניים שלנו ולהיות יפים וקורנים גם בלי לקבל מתנות מדג זהב מהאגדות או באר משאלות...

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה