יום רביעי, 25 במאי 2011

אני רוצה להגדיל בבקשה

הרבה נשים בישראל סובלות מבעיית דימוי עצמי נמוך כתוצאה ממגוון סיבות, פיזיולוגיות ופסיכולוגיות ובעידן המודרני רובן שמות ישועצן בכפו של מנתח פלסטי . בעולם בו הנגישות לניתוחים פלסטיים קלה כמו קניית חטיף במכולת, אין סיבה להמשיך ולסבול את כינויי הגנאי והבדיחות המעליבות אפילו לא לשנייה נוספת.

שיפור הדימוי העצמי


הפנייה לניתוחי הגדלת חזה נובעת בעיקר מחוסר סיפוק מהקיים, נשים בעלות חזה קטן וכאלה שחושבות החזה שלהן קטן למרות שאין כך הדבר. כמו שנאמר " גודל הוא יחסי" . יש שיראו באנטומיה שלהם "מוסך של חסכים " ויש שיראו בו " חנות עודפים" . הדימוי העצמי שאנו מסגלים לאורך השנים מושפע ברובו מיכולתנו לסנן. לסנן את החצים הנורים מהסביבה – מהאנשים ותגובותיהם , הפרסומות הנוצצות שקסם שווא יקסמו . את האמת שלכם רק אתם יכולים לקבוע.
אם אתם מביטים במראה וחשים סלידה עצמית המשפיעה על קיומכם כמו הליכה לים בלבוש מלא וחיפוש אובססיבי אחר חזייה מרופדת ועדיין נסיון למלאה מכל הבא ליד, מוטב כי תקבעו פגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי.

פגישת ייעוץ טרום - ניתוחית


חשוב לזכור כי בפגישה שניים "רוקדים טנגו" לכן התחילו בהכנת חלקכם לקראתה -התכוננו לפגישה, הכינו שאלות שחשוב לכם לקבל עליהן מענה , דווחו לרופא על כל בעיה רפואית ועל כל ניתוח קודם שעברתם, בכדי שתוכלו לקבל ייעוץ ואבחון אופטימאליים.חשוב שתקבלי הסבר על אפשרויות הניתוח העומדות לפניך, מה השיטה המתאימה ביותר לך אישית, החלטה שתתקבל בהתאם למבנה בית החזה שלך, סוג עורך ופרופורציות נכונות בין שדייך לגופך בכלל. כאשר חושבים על גודל השתל חשוב לדאוג שרקמת השד לא תיפגע. כדי שהשד ייראה טבעי ולא מגוחך חשוב להקפיד על פרופורציות נכונות עם היקף בית החזה. המנתח הפלסטי לוקח בחשבון שעם שינוי גודל השד משתנים גם המרחקים בין צידי החזה, בין הצוואר לפטמה רוחבו ואורכו של השד והמרחק בין הפטמה לתחתית השד. כל אלה ייכנסו לחישוב משוקלל אשר ייקבע סופית את גודל השתל אותו ישתילו בניתוח.

סוגי מילוי


מילוי ג'ל סיליקון- השתל הדומה ביותר בצמיגותו במגע בו ובהרגשה לשד רגיל, ולכן הוא הפופולארי ביותר היום בניתוחי הגדלת חזה.
שתל מי מלח- שתל המכיל נוזל פיזיולוגי. בשתלי מי המלח מותקן שסתום חד כיווני, המאפשר לשלוט בכמות המילוי של השד גם לאחר הניתוח. במרקמו ובהרגשתו שתל מי המלח דומה לשד הרגיל הרבה פחות משתל הסיליקון. אך שתל מי המלח נחשב לבעל פוטנציאל סיכון נמוך יותר וגם לכזה בו סבירות נמוכה יותר להתקשות קפסולרית.
שתל משולב של סיליקון ומי מלח- שתל בו משתמשים לעיתים רחוקות, אשר חלקו בעל מילוי סיליקון וחלקו- מי מלח, מילוי המאפשר לשלוט במילוי באמצעות שסתום חד כיווני.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה