יום רביעי, 16 בנובמבר 2011

פדיקור בשיטה היבשה

הפדיקור הוא טיפול חובה על מנת לשמור ולטפח את המראה והבריאות של כפות הרגליים. כפות הרגליים אומנם מוסתרות כל החורף בתוך המגפיים, אך בקיץ אנחנו אוהבים לנעול כפכפים דבר שמכריח אותנו לשפר את מראה שלהן. נעילת מגפיים ונעליים סגורים במהלך החורף, לא עושה חסד עם כפות הרגליים ומגבירה את הופעת העור היבש והפטריות. רובנו נמנעים ללכת לבצע פדיקור ברגליים בגלל החשש מפציעות וזיהום הרגל בגלל חוסר סטריליות כתוצאה מהפדיקור בשיטה הרטובה, שיטת הפדיקור היבש היא אלטרנטיבה מושלמת שמונעת מתופעות אלה להתרחש.

מהו פדיקור יבש?


טיפול הפדיקור לרגליים הפך לרוטינה שגרתית בחיינו בדומה לאימון בחדר כושר, אנחנו מקפידים לפקוד אותו בקביעות על מנת לשמור על בריאותנו אך בעיקר על המראה האסתטי של גופנו. פדיקור יבש היא שיטה לטיפול וניקוי הרגליים, השונה באופן הביצוע שלה מהפדיקור הרטוב. בשיטה הרטובה הפדיקוריסטית משרה את המים בתוך גיגית למשך כמה דקות על מנת לרכך את העור הקשה שעל כף הרגל, לאחר שהעור התרכך היא מסירה את העור היבש באמצעות סכינים וגוזזת את הציפורניים. שיטת הפדיקור היבש בשונה משיטת הפדיקור הרטוב לא משתמשת בחיתוך העור היבש באמצעות סכינים על מנת להסיר אותו. שיטת הסרת העור היבש והקשה שעל כף הרגל עובדת באמצעות חומרים ממיסים מיוחדים שאנחנו משרים את הרגליים בתוכם ועל ידם אנחנו מסירים ביעילות ובקלות, ללא שימוש בסכינים, את העור הקשה בין הציפורניים וכריות הרגליים. פעולת הסרת העור הקשה שעל כף הרגל עובדת באמצעות המסת העור, פרוצדורה החובה בתוכה שלל יתרונות על פני השיטה הישנה.

יתרונות הפדיקור היבש?


קיימים שלל יתרונות בשיטת הטיפוח של הרגל על ידי הפדיקור היבש שעולים על שיטת הפדיקור הרטוב. בשיטת הפדיקור היבש אנחנו לא חותכים את הרגל בסכינים, אלה משתמשים בחומרים ממיסים על מנת להסיר את השכבות הקשות שבכפות הרגליים, בכך אנחנו בעצם מונעים הסרת עור מיותרת, כאבים ופציעות הנגרמות על ידי החיתוך שמתבצע בשיטה הרטובה. בנוסף לכך אנחנו לא מסכנים את עצמנו בזיהום ופטריות בכך שאנחנו לא משתמשים בגיגית כדי להשרות את הרגליים גיגית שבה משתמשים כלל הלקוחות של המכון. על פי מחקרים שנערכו הפדיקור באמצעות השיטה היבשה מפחיתה את צמיחת העור בכפות הרגליים ובנוסף לכך עם מטפלים באמצעותה בקביעות השיטה עוזרת לנו לאזן ולחדש את הרמות של ה-PH, בעור של כפות הרגליים. בדומה לעולם הפיננסים הדורש מאיתנו השקעה ותשומת לב לפרטים, על מנת שנדע לבחור את השיטה בעלת היתרונות הכי גבוהים כדי לשמור ולטפח את ממומנו. כך גם בעולם האסתטי של פדיקור הרגליים קיימים שלל שיטות לטיפול בכפות הרגליים כאשר כל שיטה עולה עם יתרונותיה על השיטה הישנה, לכן חשוב שנדע להבחין איזו שיטת טיפול תועיל לטיפוח ובריאות הרגל בצורה הטובה ביותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה