יום רביעי, 27 ביוני 2012

מתקן מים - בריאות במחיר אפסי

בשנים האחרונות הפכו מתקני המים המינראלים למאד נפוצים. מדוע? מתקן מים מינראלים מספק לכם מים באיכות הגבוהה ביותר ובטעם הטוב ביותר ללא מסנן מים או הוספת כימיקלים לטיהור המים. מתקן מים מקבל את המים ישירות מכד מים שמולא בסמוך לנביעת המים במאגר התת קרקעי שממנו נשאבים המים המינראלים. תהליך השאיבה נעשה ללא כל מגע אדם והמילוי אינו כולל מסנן מים או תוספות שונות. אותם המים מגיעים אליכם למתקן לצרכי שתייה.
מים מינראלים ידועים בהרכב המינראלי היציב שלהם, בצלילותם ובטעמם המשובח. טעם טוב זה גורם לאדם לשתות עוד ועוד מים שגופו זקוק להם. בניגוד למי רחצה מים לשתייה חייבים להיות באיכות הגבוהה ביותר ועקב איכותם הירודה של מי הברז הרגילים, גם אם סוננו עם מסנן מים ביתי, הפכו מים מינראלים לכה נפוצים וכה פופולארים. מתקן מים ביתי או משרדי מאפשר לכם ליהנות ממים מינראלים ללא סחיבת בקבוקים חד פעמיים. מתקן מים מוזן מכדי מים של כ 19 ליטר ומספיקים לזמן ממושך. החלפת הכדים נעשית באופן קל ונוח.

מתקן מים מינראלים – סוגים שונים


מתקן מים מינראלים מאפשר ליהנות ממים בריאים וטעימים כל היום ובכל מקום. מתקני מים ביתיים ומשרדיים מוצבים בכל מקום וכיום הם הפכו לחלק מהנוף המוכר לנו. המתקנים פועלים ללא מסנן מים אלא שהם מזרימים את המים ישירות מהכד אל הכוס. מתקן מים מגיע בצורות וצבעים שונים, כך שניתנת לכם האפשרות לבחור במתאים עבורכם. ישנם כמה וכמה מתקני מים:

מתקן מים – בר מים – מתקן מים זה עומד על הרצפה ואינו דורש שום התקנה מיוחדת. לא חיבור לריצפה ולא חיבור למקור מים, כל שצריך לעשות הוא להעמיד אותו בכל מקום שתבחרו. מתקן מים עומד מגיע בכמה דגמים וצבעים. דגם רגיל עם שני ברזים, אחד קר ואחד חם, דגם דיגיטאלי עם ווסת טמפ' שבעזרתו אתם יכולים לקבוע את הטמפ' הרצוייה בכל מזיגה וגם מתקן מים שומר שבת.

מתקן מים – מיני בר – מתקן דומה בדגמים שלו למתקן מים מסוג בר מים, אלא שהוא מיועד להתקנה על הדלפק או על השיש במטבח ולא על הרצפה. זהו מתקן מאד פופולארי בבתים פרטיים ובמשרדים עם מטבחים קטנים. מתקן מים זה מיוצר על פי הסטנדרטים של מטבחים ישראלים וניתן להציבו בכל מטבח ללא בעייה. גם מתקן זה מוזן מכדי מים מינראלים שניתן להחליפם ללא כל בעייה. גם מתקן מים זה מגיע בדגמים שונים ובצבעים שונים והוא אינו כולל מסנן מים אלא שהמים טבעיים לחלוטין.

מתקן מים עם סודה – מתקן מים זה דומה למתקני המים הקודמים אלא שיש באפשרותו לספק לכם מי סודה מוגזים ולעשות מיצים שונים ממים מינראלים טבעיים וטעימים. כל המתקנים הללו מוזנים מכדי מים מינראלים של כ 19 ליטר המספיקים לאורך זמן.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה