יום רביעי, 27 ביוני 2012

על דליפת שתן אצל מבוגרים ומוצרים לספיגה

אוכלוסיית גיל הזהב, גם אם יש ביניכם הסובלים מתופעות כגון דליפת שתן, אין זה סוף העולם. קיימים כיום עזרים מצויינים המאפשרים המשך חיים מספקים ומאושרים, ללא מבוכות ובאיכות חיים גבוהה. לא חשובה הסיבה הגורמת לבריחת השתן, ויש סיבות רבות, אלא חשוב למצוא מענה מיידי. ויש כזה.

חיתולי ספיגה למבוגרים- טוב שישנם כאלו

אם בעבר, מבוגר שסבל מתופעת דליפת שתן, הסתגר בביתו, נבוך ונכלם, התבודד, והפך את שגרת יומו לשוממת ובודדה, הרי שהיום קיים מענה רחב של תופעות כאלו, שהן שכיחות, הרבה יותר ממה שאנו מדמיינים לעצמנו. אז קודם כל אינכם לבד, וישנם פתרונות המסייעים להתמודד עם התופעה בצורה מכובדת, קלה, נוחה ואף היגיינית. חיתולי ספיגה למבוגרים נועדו לכל מי שקיימת אצלו דליפת שתן. מאחר ותופעה זו אינה אחידה בקרב כולם, מוצע היום מגוון רחב של חיתולי ספיגה למבוגרים, המותאמים לצרכיהם האישיים, ולחומרת בריחת השתן. דליפת שתן היא מצב בו אין שליטה על הסוגרים, והשתן בורח ללא משים, או טרם תספיקו להגיע לחדר השירותים. יחד עם זאת, ישנן רמות שונות של הרטבה, וככאלו, קיימים גם חיתולי ספיגה למבוגרים, המותאמים לרמות ההרטבה השונות הללו. כמו כן, מותאמים חיתולי ספיגה למבוגרים גם לפי גודלם ומבנה גופם, לנשים ולגברים. בקרב נשים מוצעות, יחד עם חיתולי ספיגה למבוגרים, גם תחתוניות אליהן מוצמד פד מיוחד, המשמש לספיגה. אלו, מגיעות בגדלים שונים, ומותאמות להיקף המותניים, כמו תחתונים רגילים. בעוד שהספיגה היא מוחלטת במוצרי ספיגה למבוגרים, הן אלו המיועדים לנשים והן אלו לגברים, הרי שהשוני ניכר בעיצוב שנעשה עבור גברים ועבור נשים.

הלאה חוסר הנוחות

חשוב לזכור, כי דליפת שתן היא תופעה שכיחה, וגם אין כל סיבה להתבייש בה, או לשנות הרגלי ושגרת חיים. בשל ריבוי עזרים כמו חיתולי ספיגה למבוגרים ואחרים, שגרת החיים נותרת בעינה, וההתמודדות עם תופעת דליפת שתן, היא קלה, נוחה, בטוחה ונקייה. רוב המוצרים, ביניהם חיתולי ספיגה למבוגרים, מיוצרים תחת פיקוח רפואי. קיימת היום רגישות רבה לנושא, ורצון של ממש לאפשר לבני גיל הזהב לחוות חיים רגילים, פעילים ומאושרים ככל האפשר. מידע בנוגע לסוגים שונים של חיתולי ספיגה למבוגרים, מחירים, דגמים והאם הם מיועדים למצב של דליפת שתן אינטנסיבית, או בריחת שמתן בינונית ומטה, ניתן למצוא באינטרנט, המלצות מהרפוא המטפל, וכן ברשתות הפארמה, בהן נמכרים חיתולי ספיגה למבוגרים. הקושי העיקרי בשימוש של חיתולי ספיגה למבוגרים הוא דווקא הרגשי. התחושות הן של כישלון, סוף החיים, אוזלת יד ודכדוך רב. אלו, המצליחים לראות ולהבין את היתרונות הרבים הקיימים מעצם קיומו בכלל של פתרון לתופעת דליפת שתן, מובטחים חיים רגילים לחלוטין, וגם ללא שינוי ניכר: חיתולי ספיגה למבוגרים אינם בולטים, ואף אחד לא ינחש אפילו, כי הם נמצאים מתחת לבגדים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה