יום רביעי, 6 ביוני 2012

המדריך לבחירת מנתח פלסטי

מנתח הפלסטי, ברוב המקרים נחשב לאלוהים עבור המטופלים. בזכותו הם מגשימים את השאיפה הכי גדולה שלהם והיא גוף מושלם מכף רגל ועד ראש. חשוב שנזכור את העובדה כי מדובר בתהליך כירורגי לכל דבר, אשר מצריך מאיתנו לבחון היטב את הרופא אצלו אנחנו מחליטים לעבור את הפרוצדורה. במיוחד עם כל תופעת השרלטנים למיניהם, אשר מסכנים את בריאותנו ולא רק את כספנו.

ביצוע תחקיר וסקר שוק

אם נקליד בגוגל מנתח פלסטי, נוכל למצוא מאות תוצאות, כיצד נוכל לברור ביניהם על מנת למצוא את מנתח הפלסטי, שיגשים לנו את חלומנו לגוף חטוב, חזה גדול וזקוף, שפתיים בשרניות, אף סולד, פנים חלקות, ישבן מעוצב ובטן שטוחה. אם ניכנס לכל אתר נוכל להבחין, כי כל הרופאים מבטיחים לנו ניסים ונפלאות על הטיפול אותו הם מציעים. על מנת, להימנע מהבלבול וקושי הבחירה, נבצע תחקיר בנושא ניתוח הפלסטי אותו אנחנו מעוניינים לעבור והרופאים המומלצים בתחום. בדיוק כמו שאנחנו עורכים תחקיר לפני קניית מכונית או אפילו קורס לימודי שייט. את התחקיר נערוך בקלות בגוגל שם נוכל למצוא אינספור פורומים ובלוגים בנושא, אשר יעניקו לנו מידע ורקע על הניתוח שאנחנו מעוניינים לעבור מבחינת מהלך הניתוח, תופעות הלוואי, תהליך ההחלמה, מחיר הניתוח ואפילו נוכל למצוא המלצות לגבי רופאים פלסטיים מומלצים, על ידי אנשים שעברו את אותו ניתוח בו אנחנו מעוניינים. אחרי שהרכבנו לעצמנו את התמונה המלאה לגבי הניתוח וריכזנו לעצמנו כמה שמות של רופאים מומלצים, נתחיל לבצע תחקיר על כל רופא. אין שום צורך לשכור בלש, על מנת שיעניק לנו פרטים על הרופא, כל מה שאנחנו צריכים זה לגשת לגוגל ושם אנחנו כבר יכולים לגלות את כל הפרטים הנוגעים אליו.

דגשים לבחירת מנתח הפלסטי

ישנם מספר דגשים חשובים, אותם אנחנו מוכרחים לבדוק לפני שאנחנו בוחרים את רופא הפלסטי שינתח אותנו. ראשית חשוב שנבחן עם הרופא, רשום בתור מנתח רשמי במשרד הבריאות ובאגודת הרופאים, זאת ניתן בקלות לעשות על ידי שיחת טלפון לאיגוד הרופאים או מנגד באתר האינטרנט של משרד הבריאות. בדיקה זו תעניק לנו ביטוח, שאכן מדובר ברופא ולא בשרלטן, שיכול לסכן את בריאותנו, רובנו ראינו כתבות בחדשות ערוץ 2 שמסקרות את התחום הזה בצורה מקצועית. בנוסף לכך כדאי לבדוק באינטרנט, אם אותו רופא נתבע בעבר ברשלנות רפואית, לרוב על ידי הקלדת שמו בצירוף המונח רשלנות רפואית או תביעה, יעניקו לנו את התוצאות הרצויות אם יהיו כאלה. אחרי שערכנו את תחקיר האמינות כדאי שנקבע פגישה עם כל רופא, על מנת לבחון את ידיעותיו, אופיו ואמינותו. אם לדוגמא הרופא, יעודד אתכם לעבור ניתוח ללא בדיקה ויעוץ, הדבר צריך לעורר בכם נורה אדומה וחוסר אמינות. לעומת זאת רופא שיבחן את מצבכם ויאמר לכם על מהלך הניתוח וסיכוניו, לרוב מעיד על אמינות. ביצוע תחקיר וסקר שוק, יעניק לנו אינדיקציה על אמינות הרופא ומקצועיותו, עליהם אנחנו חייבים להתעקש לפני ביצוע ניתוח הפלסטי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה