יום שלישי, 5 ביוני 2012

סופט פייס ליפטינג – מתיחת פנים באמצעות חוטי אפטוס

נשים וגברים רבים מפחדים מניתוחים פלסטיים בהרדמה מלאה ומפחדים מהתוצאות העלולות להיגרם. רפואת הפלסטיקה והאסתטיקה ההולכת ומתפתחת בצעדי ענק מודעת לכך ומנסה להמציא שיטות טיפול לאסתטיקה באופן קל יותר וללא ניתוחים מורכבים ומאיימים. אחת מהשיטות החדשות שהגיעו לישראל נקראת סופט פייס ליפטינג (Soft Face Lifting). את הטיפול מבצעים בהרדמה מקומית וכמעט שאין שימוש באמצעים פולשניים. מבצעים חתכים קטנים שנעלמים במהירות ודרך החתך הזעיר מחדירים מחט וקושרים אליה חוטי אפטוס או חוטי ניילון. הטיפול הוא מהיר ויעיל אך גם ללא שום הנחות, ואורך רק כחצי שעה כך שניתן בהפסקת צהריים מהעבודה או בזמן ההפסקה של לימודי מנהל עסקים או לימודי הנדסה להגיע למרפאה, לבצע את הטיפול ולחזור לעבודה או ללימודים.

איך מתבצע הניתוח

לאחר הרדמה מקומית בפנים מחדירים מחט עדינה מתחת לשכבת הדרמיס בעור. אל המחט קושרים חוטי ניילון דקים מאוד. החוט תופס את שכבת הרקמה של העור ומותחים אותה ומקבעים אותה מחדש. את החוטים קושרים באזורים נסתרים כמו מאחורי האוזניים או מתחת לקו השיער. לאחר שהרופא המטפל מותח רשת של חוטים ומבצע את התיקונים הנדרשים בפנים הוא קושר את החוטים. הניתוח מהיר והסיכון קטן, יש נשים הסובלות משטפי דם מקומיים או מזיהומים בפנים לאחר הניתוח אך לרוב אין סיבוכים וההחלמה היא מהירה ולא אורכת זמן רב כמו בניתוח פנים מקיף. את אותו הניתוח ניתן לבצע גם עם חוט נוצה. הניתוח מתבצע באופן דומה כאשר היתרון בחוט הנוצתי הוא במבנה החוט ובתוצאות המהירות והנעימות המתקבלות לאחר הניתוח. חוט זה בנוי מחוט מרכזי ממנו יוצאים פיצולים ומכאן שמו נוצה. הפיצולים היוצאים מהחוט נתפסים בעור, מושכים אותו בכיוון הרצוי ולמעשה מרימים את העור. כך מתקבלת תוצאה חלקה ונעימה במידה והרופא המטפל הוא מיומן. יש לחזור על טיפול זה לאחר חצי שנה.

חזרה לשגרה מהירה

הטיפול בחוטי נוצה צובר תאוצה בכל העולם מכיוון שמדובר בהליך פשוט, מהיר ויעיל כאשר הוא נעשה על ידי מנתח מקצועי. הטיפול מתאים להפחית את הקמטים באזור העיניים והגבות, להרים גבות, למתוח את עור הצוואר, ליצור קווי לסת ברורים וחדים, להרים את עצמות הלחיים, להעלים את הקמטים בין הגבות, להעלים קמטי הבעה סביב הפה ועוד. הטיפול מתאים גם לנשים צעירות ויביא למניעת ניתוח פנים מקיף בגיל מבוגר יותר. תוצאות הניתוח המהירות לעין ומניעת המראה הנפול או הא- סימטרי שמתקבל בשיטות אחרות יחד עם החזרה המהירה לשגרה ללא סכנת סיבוכים כמו בניתוח פנים מלא מביא את השיטה להיות פופולרית מאוד והרופאים והמנתחים הפלסטיים צוברים ניסיון ומתקדמים בשיטת טיפול זו. ניתן לשלב טיפול פייס ליפטינג עם טיפולי פנים אחרים כמו העלמת כתמים, תיקון פגמי עור ועוד וכך מקבלים תוצאה אסתטית מרשימה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה