יום ראשון, 8 ביולי 2012

איך מאריכים את אורך החיים של מתיחת פנים

ארבעה שבועות לאחר מתיחת פנים המטופלים מתחילים לראות את התוצאות המקוות. בשלב זה מטופלים ומטופלות פשוט נדהמים בשינוי שחל בפניהם ובמראה הצעיר שיש להם לפתע. השינוי הזה יחזיק זמן רב, ודאי יותר זמן מבוטוקס וטיפולים כגון אלה אך יש פעולות שניתן לבצע כדי לשמור ולהאריך את אורך החיים והתוצאות של מתיחת פנים.

כמה זמן מחזיקה המתיחה?

בטיפול נכון תוצאות של מתיחת פנים יכולות להימשך 10 עד 15 שנים – וזה תלוי כמובן בגיל ובמצב של המטופל או המטופלת. חשוב לציין שתהליך ההזדקנות לא נעצר אחרי שאתם עוברים מתיחת פנים, אבל ניתוח מתיחה בפנים תגרום גם לקמטים שייווצרו להיות בולטים פחות. מנתחים פלסטיים נותנים עצות חשובות למטופלים ומטופלות שעברו מתיחת פנים כיצד לשמור על התוצאות של מתיחת פנים, ראשית הם ממליצים מרגע שהעור החלים לטפל ולהשקיע בעור בטיפול קוסמטי יום- יומי- הן באזור הפנים והן באזור הצוואר ישנם גם תרגילי התעמלות לפנים, ששומרים על מיצוק העור ונלחמים בקמטים. לצפייה בתמונות תוצאות ניתוח כזה לחץ >ניתוח מתיחת פנים לפני אחרי

הארכת משך מתיחת פנים

הטיפול המשלים הזה גורם לתוצאות של מתיחת פנים להמשך שנים רבות מאוד. ללא טיפול מתיחת פנים תחזיק בצורה מיטבית כעשר שנים אבל עם טיפול נכון היא יכולה להחזיק במראה מושלם עוד 5 או אפילו 10 שנים. מתיחת פנים מביאה את הפנים למצב מיטבי, והטיפול שהמטופלת נותנת לעורה אחרי מתיחת פנים, קובע כמה זמן תוצאות המתיחה ישמרו ויחזיקו.

דרכים לשמור על עור הפנים

קוסמטיקה טובה ותרגול לפנים הם חשובים לכל אישה ולא רק לנשים שעברו מתיחת פנים, נשים שמגיל צעיר מטפחות את עורן במוצרי קוסמטיקה אשר מתאימים לעורן, נשים שאינן נחשפות לשמש,או דואגות להגן על עור הפנים בעזרת משחות מסננות קרני שמש,וכן נשים שעושות תרגילי התעמלות לפנים שומרות לאורך זמן על מצב העור.אבל מתיחת פנים בונה לכן מיד פנים צעירים מחדש, החזרת הנעורים לפניכן ולאחר שהשקעתן זמן, כסף וסבל בניתוח מתיחת פנים, חשוב מאוד שלא תתעצלו ותשקיעו בתוצאות מתיחת הפנים להמשך זמן רב בצורה מיטבית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה