יום חמישי, 19 ביולי 2012

בדיקת דם לגילוי חומציות


עייפות, חוסר אנרגיה, קושי בהתאוששות אחרי פעילות מאומצת ועוד מהווים רק חלק קטן מההשפעות שנגרמות לגוף עקב רמת החומציות הגבוהה בדם. דוקטור רוברט יאנג, פיתח בדיקת דם ייחודית הנקראת "בדיקת דם מיקרוסקופית", שמטרתה לבדוק את רמת החומציות בדם. באמצעות הבדיקה המיקרוסקופית אנחנו בעצם יכולים לבדוק את רמת התפקוד והאיכות של מערכות הדם בגוף והתפקוד שלו. על פי דוקטור יאנג רמת החומציות מהווה את הגורם המשמעותי ביותר שמשפיע על איכותו ותפקודו של הדם ומרכיביו. רמת חומציות גבוהה מהממוצע גורמת לתפקוד לקוי של מערכות הדם ובסופו של דבר גם פוגעת במערכות הגוף.

 מהם שלבי בדיקת הדם?
בדיקת דם בשיטת תמונת הדם המיקרוסקופית, מאפשרת לנו לבצע בדק בית בנוזל הדם ולגלות את רמת החומציות והשפעותיו על מערכות הדם השונות והגוף. בדיקת הדם מתחלקת לשניים, בבדיקת הדם הראשונה נלקחת דגימת דם חיה מאחת האצבעות כשלאחר מכן בודקים אותה באמצעות המיקרוסקופ. באמצעות המיקרוסקופ בוחנים את הדם במצבו הטבעי ללא שינוי או השפעה של המעבדה. כך מתקבלת תמונה של מצב נוזל הדם מבחינת כמות הנוזלים בגוף, תפקוד מערכת הקרישה בדם, צורת מרכיבי הדם הלבנים והאדומים, איכות מרכיבי הדם הלבנים והאדומים, גילוי פטריות, גילוי נגיפים, מצב מרכיבי היסוד בדם הכוללים את השומנים, הפחמימות, החלבונים והסוכרים, רמת נוזל הדם ועוד. בבדיקה השנייה אנחנו בודקים את הדם במיקרוסקופ, כאשר הדגימה היא יבשה. במהלך הבדיקה מחכים עד שהדם ייקרש ובאמצעות איכות הקרישה אנחנו יכולים לבדוק את מצב הרעילות במעי, כמות המלחים בדם, איכות האיברים המופקדים על הסינון בדם ויעילות ניקוי הרעלים בכליות ובכבד. בנוסף לכך באמצעות הבדיקה היבשה אנחנו יכולים לגלות את ההשפעה של רמת החומצה והמיקום שלה על תפקוד המערכות בגוף, באמצעותה אנחנו בעצם יכולים לזהות בדיוק איזה איבר או מערכת בגוף מושפעת באופן קיצוני מהחומצה.

 מה היתרונות של בדיקת הדם?
באמצעות השוואת המידע בין בדיקת דם הטריה לבין בדיקת הדם הקרושה, אנחנו בעצם מקבלים תמונת דם מיקרוסקופית, מכאן כאמור בא שם הבדיקה. תמונת הדם המיקרוסקופית מאפשרת לנו מראה כולל ומדויק שמתאר לנו את תפקודם ואיכותם של כלל המערכות והאיברים של הגוף. באמצעות התמונה אנחנו בעצם יכולים לזהות שלל דברים יעילים כמו: תגובות והשפעות של טיפולים רפואיים על מערכות הגוף מבחינת בדיקת התוצאות לפני ואחרי התחלת הטיפול. בנוסף לכך תמונת הדם מאפשרת לנו לגלות דלקות שבאות כתוצאה מחומציות גבוהה באיברים שונים, באמצעות הבדיקה נוכל גם לגלות מה התנאים הגורמים להיווצרות מחלות כמו זיהומים ועוד.  מערכות הדם בגוף משמשות אותנו בעצם בתור מערכות מידע, המספקות לנו דיאגנוזה מדויקת לגבי תפקוד מערכות הגוף ומידת רמת פעילות האיברים השונים. מדובר בעצם בבדיקת דם מהפכנית ומדויקת פי כמה מבדיקות הדם המסורתיות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה