יום חמישי, 19 ביולי 2012

שילוב טיפול אסתטי עם גישה הוליסטית - לימודי רפואה


נשים וגברים רבים פונים למרפאות אסתטיקה כדי לקבל ייעוץ וטיפולים שונים ומגוונים. ענף הניתוחים הפלסטיים וטיפולי האסתטיקה נמצא בפריחה והתחום רק הולך ומתרחב. שיטות חדשות מגיעות לארץ או מפותחות על ידי מומחים ישראלים, התחרות בענף גוברת וכך המחירים נעשים נוחים יותר, והמגמה הכללית היא כי הענף ימשיך להתרחב ולצמוח ועוד הרבה חידושים טכנולוגיים וחידושים טבעיים יגיעו וישרתו את הקהל הישראלי הפתוח יותר ויותר לשינויים אסתטיים ולהתחדשות. חלק מהמרפאות האסתטיות הבינו כי כדי למשוך לקוחות חדשים לא מספיק להציע את הטיפולים והניתוחים הקונבנציונליים כמו ניתוח להרמת חזה, ניתוח הגדלת חזה, עיבוי שפתיים, הרמת עפעפיים, טיפול בדליות, טיפולי אנטי אייג'ינג, הסרת שיער בלייזר ועוד. כיום יש מרפאות המציעות ללקוחות שלהם טיפולים משלימים לצד מגוון הניתוחים והטיפולים הקוסמטיים או האסתטיים. כך יכולים נשים וגברים להגיע למרפאה במקום לחפש טיסות להודו לקבלת טיפול הוליסטי ולצאת לאחר טיפול 10,000 הכולל ניתוח קצר לשיפור חזות יחד עם טיפול הוליסטי משלים.

מה זו שיטת טיפול הוליסטית במרפאה

מרכזים ומרפאות אסתטיקה רואים את היופי לא רק בחיצוניות אלא גם מבינים את החשיבות הנעשית מבפנים, כלומר טיפול בנפש האדם וטיהור הגוף מרעלים. מטופלים המגיעים למרפאה אסתטית הוליסטית יקבלו תוכנית טיפולים הכוללת לצד האפשרויות האסתטיות מגוון טיפולים הוליסטיים כמו דיאטה לניקוי רעלים מהגוף, טיפול בפרחי באך, קינסיולוגיה, רפלקסולוגיה, טיפול באבנים חמות, מסאז'ים להרגעת הגוף, השרירים ושחרור מתחים ולחצים, מדיטציה, סו ג'וק (שיטה קוריאנית) ועוד. מרפאה אסתטית הוליסטית תקפיד להשתמש במוצרים ירוקים וטבעיים וכך מקבל המטופל תוכנית המותאמת אישית למבנה האישיות שלו, לעור הפנים, עור הגוף וכד'. הטיפול המשלב בין רפואה משלימה ורפואה אסתטית מודרנית מביא ליצירת דרכים חדשות ופורצות דרך בתחום והמטופלים מרוויחים מחיזוק נפשי לצד טיפול אסתטי ויכולים לקחת את חייהם צעד אחד קדימה ולהמשיך בשינוי תדמית ושינוי נפשי מבורך.

טיפול הוליסטי מביא להחלמה מהירה מניתוח פלסטי

ניסיון המרפאות המשלבות טיפול אסתטי והוליסטי מראה כי המטופלים מחלימים מהר יותר מניתוחים פלסטיים שונים. הגוף מתחדש ומתנקה ותקופת ההתאוששות קצרה יותר ותוצאות הניתוחים מוצלים יותר. הרעיון בשילוב שיטות טיפול הוליסטיות נבע מהבנה כי לאחר ניתוח יש פחדים וטיפול הוליסטי יעזור בהחלמה הנפשית ויביא לתוצאות טובות יותר ככל שהנפש של המנותח חזקה יותר. אישה המחלימה במהירות מניתוח הגדלת חזה תוכל לתכנן חופשת מלונות בארץ עם בן הזוג ולהראות לעולם את החזה החדש והמפואר שלה יחד עם שינוי תדמית חיצוני ופנימי שיביאו לה מבטי הערצה על ידי נשים וגברים כאחד. חיזוק הנפש הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הריפוי ולכן מרפאות אלה זוכות להצלחה מרשימה בשביעות הרצון של הלקוחות שלהם שיחזרו פעם אחר פעם למקצה שיפורים או לטיפולים הוליסטיים על בסיס קבוע.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה