יום ראשון, 19 באוגוסט 2012

בר מים או מסנן מים? השוואה של איכות המים


בקיץ מרבים לשתות מים ובצדק. הגוף שלנו מתייבש במהירות גדולה יותר ויש צורך להזרים אליו יותר ויותר מים. בקיץ אנו מזיעים ומאבדים נוזלים, שזה דבר טוב המעיד על קירור הגוף, אבל חובה להחזיר את המים חזרה לגוף באמצעות שתיית מים. השאלה הגדולה שנשאלת היא מה עדיף לצרוך מים מינראלים ממתקן בר מים או מים ממתקן מסנן מים? שאלה זו חשובה ביותר כי התקנת המתקן בבית תקבע לא רק את האסתטיקה של המטבח שלכם, אלא את איכות המים שיגיעו לגופכם. מקור המים ואיכותם חשוב ביותר וכדאי לבדוק זאת לפני שמחליטים על סוג המתקן שברצונכם להתקין בבית או במשרד.

בר מים או מסנן מים – איכות המים


השוואה בין שני המתקנים היא בעצם השוואה בין סוגי המים השונים המגיעים לגופכם ולגוף ילדיכם. כדי לעשות השוואה נכונה יש לקבוע מספר פרמטרים שיוכלו לתת תמונה מלאה ומקיפה אודות איכות המים. להל"ן כמה מרכיבים חשובים להשוואת טיב המים:
חיידקים – מתקן מים מסנן מים מכיל מכשיר לסינון וקטילת חיידקים עם נורת UV. למרות הנסיון לעשות זאת, אין יכולת לסנן ולקטול את כל החיידקים שהצטברו במים אלו כתוצאה מלכלוך שנכנס פנימה במערכת המים הרגילה המזרימה את המים למתקן הסינון. לעומת מסנן מים, בר מים מביא לכם את המים ישירות מן המעין בכדים אטומים שאינם מכילים כל חיידקים.
זיהומים כימייםמסנן מים אינו מסוגל לסנן את כל החומרים הכימיים שהוחדרו למי הברז כדי שיגיעו במצב שניתן לעשות בהם שימוש בבית. המסננים יכולים לסנן את האבנית והכלור ולא את כל היתר. בר מים המביא לכם את המים ישירות מן המעין אינו מכיל כל חומרים כימיים ולכן אינו זקוק לסינון וחיטוי.
תוספים לא רצויים שבמים – למים הזורמים בצינורות מחלחלים מתכות כבדות שמסנן מים אינו מסוגל לסנן כלל. המים נראים נקיים אבל הם לא כך. מים מינראלים ממתקן בר מים הם טבעיים לחלוטין ואינם סובלים מחדירת תוספים לא רצויים למים.
מינראלים במים – מי הברז המגיעים למתקן הסינון הם בעלי ריכוז מינראלים גבוה שאינו מומלץ לבריאות הגוף. לעומתם, במים מינראלים יש ריכוז נמוך ויציב של מינראלים והם דלים בנתרן. דבר ההופך אותם הרבה יותר מתאימים לצריכה אנושית.
בקרת איכות המים – מים ממתקן עם מסנן מים אינם עוברים בקרה בזמן אמת. לעומתם, מים מינראלים עוברים ביקורת אחת לשעה ואתם יכולים להיות בטוחים כי המים שמולאו בכדי המים הם באיכות הטובה ביותר שנבדקו בתנאי מעבדה.

בר מים – בריאות וקלות השימוש

בר מים, כך מסתבר מספק את המים הבריאותיים ביותר שניתן, שום מערכת של סננים אינה יכולה להתחרות במים מינראלים שנשאבים ממקור מים טבעי ללא מגע יד אדם ושנבדקים בתדירות גבוהה למדידת איכות וטיב המים. תהליך מילוי הכדים אינו כולל החדרת חומרים משמרים או מחטאים למים וגם לא כימיקלים אחרים. בר מים הוא הרבה יותר נקי, הרבה יותר טעים והרבה יותר אמין לגוף שלכם.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה