יום שבת, 8 בספטמבר 2012

על מה יש להקפיד בעת הקנייה של משקלים וקופות לעסק?


כדי להתאים את הקופה או משקלים הטובים ביותר לעסק שלכם, יש לחשוב על מספר פרמטרים. אילו סוגי משקלים וקופות יש בארץ, ועל מה צריך להקפיד ולשים לב?
כמו כל ריהוט לעסק, מכורסא ועד שולחן, גם משקל וקופות רושמות צריכות להיות בהרמוניה עם שאר המרחב בו מתנהלת העבודה. ההרמוניה הזו תוכל להתקיים אך ורק תוך עמידה בצרכים של הציוד – משקל אשר יוכל לשקול את הסחורה שלכם, קופות שיעבדו ויהיו באיכות גבוהה, ועוד. כדי ליצור את ההרמוניה הזו ננסה להגדיר מספר דברים שיש לבדוק בעת הקנייה של משקל וכן קופות רושמות לעסק שלכם.

בשוק של משקלים ניתן למצוא כיום שלל ומגוון רחב במיוחד של סוגי משקלים שונים. בעת בחירה של משקלים, כמו בחשיבה על קופה רושמת לעסק, השאלה היא מה אתם צריכים – האם תרצו משקלים בעלי שטח שקילה גדול, או שאתם עובדים עם סחורות קטנות יחסית? בשוק משקלים תוכלו למצוא משקלים קומפקטיים למדי אשר יכולים להתקפל ואף להינשא ממקום אחד לשני בקלות רבה. קיימות גם עגלות משא אשר מגיעות עם משקלים – כך שתוכלו לשקול את הסחורה בעת הנשיאה של הסחורה ממקום אחד לשני.

כמו כן תצטרכו לשאול אתכם את השאלה הבאה – האם הסחורה שלכם עלולה להזיק למשקל עצמו? אם אתם מתעסקים עם סחורה שעשויה להכיל אבק או נוזלים, מים לדוגמה, תצטערו מאוד לגלות שהמשקל ייהרס במהירות גדולה יחסית. בתוספת מחיר, אם תרצו, ניתן יהיה להוסיף שכבת מגן אשר תשמור על משקלים מפני לכלוך ונוזלים.

בתחום של רכישת קופה רושמת, עליכם להקפיד קודם כל על רכישת קופה רושמת אשר תתאים למידות של השולחן בו מתבצעת עבודת החישוב של המחיר וההתחשבנות עם הלקוח. אם אתם לדוגמה יכולים לחשוב על קופה רושמת גדולה, קיימות קופות המגיעות עם מגירה תחתונה רחבה – בה תוכלו לשים שלל מעטפות חשובות או מפתחות של העסק. כמו כן, כדי להראות שקיפות, ניתן להוסיף אל קופה רושמת גם מעין צג אשר יכול להסתובב לכיוון הלקוח כך שזה יראה את מלאכת החישוב בעודה נעשית.
משום שמדובר בדברים רבים עליהם יש לחשוב, ולנו כבעלי עסקים אין לרוב את הידע או האמצעים לדעת הכל, מומלץ בחום להתייעץ עם צוות המומחים של החנות אשר ישמחו לסייע. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה