יום שבת, 20 באוקטובר 2012

טיפולי בוטוקס


מי חשב שיגיע היום בו אנו נבחר מרצוננו להזריק רעל לתוך הגוף שלנו, על מנת לקבל מראה יותר אסתטי? רעלן הבוטוקס למעשה, משתק את הקשר שקיים בין השריר לבין העצב ומופק מן החיידק קלוסטידיום בוטולינום. דהיינו, חומר טבעי.

בוטוקס גורם המשיכה

זה כבר כמה עשורים שהזרקת בוטוקס מככבת ברשימת הטיפולים האסתטיים אותם מבצעים סלבריטאים ואנשים כמוני וכמוך מידי יום ביומו, ולא בכדי, הרי מדובר בטיפול פשוט שלא מצריך זמן החלמה ותחת ידיים מיומנות נעשה במהירות וללא כאב כלל!

התוצאה היא מידית ובכך גם גורם המשיכה לטיפול זה, אשר יכול לטפל בקמטים קיימים ולמנוע הופעת קמטים חדשים, כל שנותר הוא לשמר את הטיפול ולחזור עליו מידי מספר חודשים ואתם נשארים צעירים ויפים. פלא שטיפולי בוטוקוס הפכו להיט בכמויות בלתי נתפסות? אם נוסיף לכל אלה שהטיפול אושר על ידי מנהל התרופות האמריקאי (FDA ) ותחת פיקוחו של משרד הבריאות בארץ ישראל, נקבל מסת אנשים אשר נוהרים לקבלת הטיפול !

בוטוקס - מה עם תופעות לוואי?

אחד הדברים הלא נעימים בטיפולים אסתטיים הוא הסיבוכים או תופעות הלוואי, כל טיפול והסיכונים שבו. כאשר מדובר בטיפולי בוטוקס, רוב מוחלט של המטופלים שמבצעים את זריקת הבוטוקס (תשעים ותשעה אחוזים!) מעידים כי בקושי הרגישו את דקירתה של המחט הדקיקה והקטנה וכן כי לא חוו כל תופעת לוואי, מה יכול להיות יותר מושלם בכך, בהתחשב ביתר טיפולי הפנים שקיימים בתחום האסתטיקה ומצריכים זמן רב במהלכו של הטיפול, זמן החלמה לאחריו וכן אפשרות יותר גבוהה להופעתן של תופעות לוואי בהמשך.

בוטוקס- תחילת הדרך

הבוטוקס הינו חומר אשר מוכר כבר ברפואה האסתטית משנות השבעים, בו בוצע במקור שימוש עבור תיקון של עין עצלה או של פזילה על ידי רופאי עיניים אשר שמו לב לשיפור במראה העור של המטופלים מעבר לבעיה המקורית עבורה הם הגיעו לטיפול.
מאז שנות השבעים חומר זה ידע הרבה יותר פופולאריות כאשר נתגלתה היכולת שלו להחליק קמטי הבעה, ומכאן החומר נכנס להיכל התהילה של טיפולי היופי, בתחילה של סלבריטאים ואז למסיבות הזרקת בוטוקס אליהן הו מגיעים מכלל שכבות האוכלוסייה על מנת לשדרג את המראה לצעיר ומושך ולנסות ולעצור את תהליך ההזדקנות הבלתי נמנע שאינו תורם להרגשת הביטחון הפנימי של רבים מאתנו. הטיפול צבר תאוצה וכיום ישנם מכוני יופי רבים אשר מבצעים את הטיפול בבוטוקס, כל שנותר הוא לבדוק כי מי שמטפל בנו הינו מורשה לביצוע זריקת בוטוקס ובעל מיומנות בתחום.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה