יום שני, 15 באוקטובר 2012

משקפי ראייה חשיבותה של ההתאמה


עם הזמן משקפי ראייה הפכו לדבר של הכרח מבחינת אחד מאביזרי האופנה. גם אם אתם לא ממש צריכים משקפי ראייה במרשם מרופא העיניים אתם עדיין יכולים לתת הצהרה אופנתית לבחור משקפי ראייה שלא נועדו לתיקון ראייה אלא לשם יופי ותו לא. אם אתם נמנים על אלה אשר זוכרים את משקפי הראייה שלהם בתור מעמסה ודבר לא אופנתי, בשל היות המבחר בעבר דליל ועדשות משקפי הראייה גדולות, עבות ומגושמות שלא תרמו לעיצוב מראה אופנתי ומתוחכם, הרי שכיום צפויה לכם הפתעה נעימה ואולי אף קצת מבלבלת.

משקפי ראייה לא מה שהיה פעם

חלפו הימים בהם עדשות המשקפיים היו מסתירות את הפנים שלנו יוצרות מראה לא מחמיא כלל. ועברה גם התקופה בה אנשים היו רוכשים רק משקפיים ללא מסגרת בשל חוסר במגוון של מסגרות מבחינת צורות וצבעים. מעבר לכך, נכון להיום אתם יכולים לרכוש זוג נוסף של משקפי ראייה, אחד לעבודה ואחד לבילוי. זוג אחד בעל מראה רציני המשקף את הסמכות אותה אתם רוצים להעביר מול עובדים או לקוחות פוטנציאליים, וזוג משקפיים אחר איתם אתם יכולים לשדר קלילות ועדכניות מבחינת טרנד.

מלאי מסגרות וצורות העדשות הינו כה מגוון עד כי ממש תתקשו לבחור זוג אחד של משקפיים עבור תיקון הראייה, ולפתע תגלו גם כי המגבלה של הראייה הופכת בעיניכם ליתרון , ממש לא תבינו איך אפשר להיות ללא משקפיים. גם עבור ראייה, לא רק. ניתן לראות כי ישנם אנשים אשר צוברים לעצמם אוסף של משקפי ראייה עם מסגרות מיוחדות אותם הם מרכיבים לפי החשק מידי יום ביומו.

התאמת המשקפיים

ההתאמה של משקפי הראייה למבנה הפנים הינה חשובה על מנת שתקבלו את המראה המחמיא ביותר. אביזר זה יכול לשדרג את המראה שלכם בכמה מונים, אז חבל לפספס ולבחור משקפי ראייה עם מסגרת שעשה בדיוק ההפך. כאשר אתם נמצאים בחנות אופטיקה הגיעו עם חברה טוב שיוכל לחוות דעתו וכן בדקו במראות שבחנות את המשקפיים מכל זווית אפשרית על מנת לבצע החלטה נכונה.

הגדירו לעצמכם תקציב והאם אתם מעוניינים בשני זוגות של משקפי ראייה, שזה דבר עדיף במיוחד אם אתם בעלי מספר גבוה דבר שמפתח תלות בעזר ראייה זה. אמרו למוכר בחנות האופטיקה מהו התקציב וכך הוא יוכל להתאים עבורכם את המסגרת הטובה ביותר עבורכם בהתאם למסגרת התקציב הפיננסי שלכם. אותם מוכרים הינם בעלי ניסיון רב בתחום ויוכלו קרוב לוודאי לבצע התאמה מיטבית עבורכם גם מבחינת מראה וגם מבחינת תקציב.

אולם, אל תשכחו כי חלק מהעניין הוא טעם אישי, דבר שמשתנה במאוד מאדם אחר למשנהו, ולכן כי אם מצא חן בעיניכם זוג מסוים , אין זה אומר שגם המכר שהבאתם עמכם או המוכר יאהבו אותו באותה מידה. בכל התהליך אל תוותרו בשום אופן על עניין הנוחות והרכיבו את המשקפיים לכמה דקות רצופות על מנת לראות שאינם לוחצים על האף או באזור האוזניים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה