יום רביעי, 28 בנובמבר 2012

נעליים נוחות לא רק ליופי גם לבריאות


רכישה של נעליים אינה פעולה פשוטה כפי שהרבה אנשים חושבים שהיא צריכה להיות.
זה ממש לא כדאי לראות נעליים שאהבנו בחלון ראווה, למדוד אותן , להסתכל שהן גורמות לנו להיראות טוב , לבדוק שמדובר במחיר נוח , לשלם ולצאת לדרכינו. ראוי כי נעליים שאנחנו רוכשים יותאמו למשימות שאנו רוצים לבצע כאשר אנו נועלים את הנעליים הללו. נעליים באות במגוון של בדים, ולא רק מעור וכן עם כל מיני מדרסים וסוליות שיכולים להתאים או לא להתאים לסדר היום שלנו בליווי הנעליים הללו, לטובה או לרעה.

נעליים נוחות לעבודה


אם אתם לא ממש נמצאים במשרד ויושבים רוב היום על כיסא, אלא בדיוק ההפך, עובדים באופן תזזיתי או עובדים במקום בו קיימים חומרים מסוכנים ואתם חייבים להיות עם נעליים אשר מספקות עבורכם את היציבות הנדרשת. עבודה כזו יכולה לדרוש מאתנו נעליים עם בסיס שטוח , סוליה נגד החלקות ומדרס נוח אשר יעניק לנו את המנח הטבעי ביותר עבור עמוד השדרה ולא ייצור לנו עומסים על הגב שיסתיימו בכאבי גב וכאבי רגליים לאחר כל יום עבודה.

עבודה באופן רציף עם נעליים שאינן מתאימות לנו יכולות להסתיים לא רק בפציעות כתוצאה מהחלקה, אלא גם בבעיות בעמוד השדרה לאחר תקופה בה אנו לא משנים את דרכנו ולא שומרים על הורדת העומס על הגב שלנו. כאשר אתם ניגשים לחנות נעליים, בחרו נעלי עבודה לפי סוג העבודה שלכם ורמת הסיכון באם תגיעו עם נעליים שאינן מספקות את הנדרש במהלך יום העבודה שלכם.

נעליים נוחות לכלות ולאירועים


ערב החתונה הינו הרגע המרגש ביותר בחיים של כולנו, אם לא אחד המרגשים בין כל עוד כמה רגעים בודדים שמעלים לנו את סף ההתרגשות אל המקסימום. כלות אוהבות להיראות כמה שיותר מושלמות , ממש כמו הדוגמניות שעל גבי הקטלוג של חתנים וכלות שנראות הכי יפות בעולם.
לערב אחד אנו מוכנות לנעול נעלי כלה שאינן בדיוק בהגדרה של נעלי נשים נוחות רק כדי לתת את הלוק המהמם ביותר שניתן.

אולם לא רבות יודעות כי לא מעט נשים מגיעות אל חדר המיון לאחר יום שלם בו הן הידסו בנעלי עקב שאינן נוחות כלל ויצרו נזק לרגליים ולגב , עד כי הן נאלצו להתפנות מהערב היחידי בו הן רוצות להיות יפות וללא דאגה. האמת, שאם נקפיד לחפש במקומות הנכונים, נוכל למצוא נעלי כלה שלא רק נראות כמו מיליון דולר, אלא גם מרגישות ככה. ישנן חברות אשר מייצרות נעלי כלה ונעליים לאירועים חשובים נוספים,  עם מדרס כה נוח ומפנק את הרגל, שלא יהיה רגע בו נעצור על מנת לחלוץ את הנעליים , פשוט לא יהיה אפשרי להתנתק מרחבת הריקודים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה