יום שלישי, 12 בפברואר 2013

בוטוקס לעתיד חלק יותר


גם אם אתם נראים נהדר כעת, אין כל ערובה שאתם תמשיכו להראות נהדר גם בשנים בהם הגוף שלנו מתחיל להתבגר וסימנים של הגיל מתחילים להראות, גם על הגוף שלנו. כולנו אוהבים להיות בעלי חזות מושכת, וכנראה שאנשים אטרקטיביים מקבלים הזדמנויות אטרקטיביות הרבה יותר מאחרים. לכן אנו יכולים לראות כי אנשים רבים עומלים רבות של מנת לשמר מראה צעיר ונטול קמטים.

יש כל מיני טיפולים אשר יכולים לסייע בשמירה על מראה עור פנים חלק ונטול קמטים, אחד מן הטיפולים אשר הולך וצובר פופולאריות ברבות השנים ורק משכלל את עצמו הינו טיפול על ידי הזרקות בוטוקס. הבוטוקס מסייע לעור להישאר חלק ומונע קמטים הנוצרים מההבעות השונות של הפנים שלנו, אך לא קמטים הנוצרים מתהליכים אחרים שהפנים שלנו עוברים.

בוטוקס- למה הוא כל כך נהדר?


אם נסתכל מבחינת העלות של טיפול אחר כמו פילינג או מתיחת פנים, נראה כי העלות של אלה הינה גבוהה פי כמה וכמה לעומת טיפול בהזרקות בוטוקס שאינו יקר כלל וכל אחד כמעט יכול לממן לעצמו טיפול בוטוקס.

זמני התאוששות בטיפולים כמו פילינג וטיפול כירורגי כמו מתיחת פנים הינם תהליכים אשר מצריכים זמן התאוששות ארוך, לעומת זאת טיפול בזריקות בוטוקס אינו מצריך זמן התאוששות וכבר מיד לאחר מכן האדם המטופל יכול לחזור לענייניו ולהמשיך בסדר היום .
כאב הינו נושא חשוב כאשר מתכוונים ללכת לטיפול קוסמטי כזה או אחר, על מנת לשמור על פנים חלקות מקמטים ניתן לבחור בטיפולים שאינם כואבים כמו טיפולים בזריקות בוטוקס.

הכאב היחידי הינו הכאב של דקירת המחט, וזה הכל. אין צורך לחכות לכאבים שיגיעו לאחר הטיפול ולהכין מראש כדורים נגד כאבים וימי מחלה בשל הזמן שלוקח לכאבים להתפוגג יחד עם סימנים בולטים של הטיפול שצריכים לחלוף. זריקת בוטוקס הינה מהירה, כואבת לזמן הדקירה בלבד וזה הכל.

טיפול במבחן התוצאה –  כאשר מדובר בטיפול בוטוקס העתיד כבר כאן והוא בהחלט חלק יותר, התוצאות של טיפול בוטוקס הינן מהירות ואין צורך להמתין מספר של ימים או שבועות עד שתתקבל התוצאה המוגמרת.

לסיכום


אין זה פלא לראות כי אנשים רבים, רגילים ומפורסמים ניגשים לקבלת טיפול בוטוקס להחלקת קמטי ההבעה באופן שגרתי. טיפולי בוטוקס הינם מאוד יעילים והיתרונות שהם מספקים עולים בהרבה על החסרונות שלהם, עם השנים החומר הולך ומשתדרג על ידי רפואה מתקדמת טכנולוגית  ומביא לתוצאות חלקות לאורך זמן.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה