יום רביעי, 6 בפברואר 2013

בריאות ומכון כושר

אפשר לומר שבריאות היא הדבר החשוב ביותר לאדם. ללא בריאות תקינה אי אפשר לנהל חיים תקינים ונורמאליים. בריאות היא יסוד לכל פעילות האדם באשר היא, למשל כמו נסיעה באופניים חשמליות תל אביב. חיי משפחה טובים, חיי חברה, התנהלות בעבודה ועוד. ומדובר לא רק בחיי הפרט האחד, אלא בחיי כל מי שסובב אותו בחברה הקרובה. בן משפחה למשל. אם בן משפחה חולה הרי שהבעיה מקרינה על כל המשפחה, ומשבשת את כל ההתנהלות השגרתית. בריאות לא תקינה של חבר לעבודה תשבש את העבודה, ותגרום עגמת נפש לכל חבריו לעבודה וכן הלאה. המושג ,אדם בריא בגוף בריא "לא נולד סתם. אפשר להוסיף למושג הנ"ל את התוספת וגם ,נפש בריאה,. בריאות הגוף קשורה קשר בל ינתק עם הנפש. אחד הדברים שגורם לגוף ולנפש להיות בריאים הוא שמירה על שגרת חיים ספורטיבית. הדבר נכון במיוחד באזור אורבאני צפוף ותובעני כמו תל אביב. מכון כושר תל אביב יכול לשדרג את החיים הספורטיביים של כל אחד שחי בעיר הדינאמית הזאת.

מכון כושר


צריך להקפיד על הרבה דברים ועל שגרת חיים די קבועה על מנת לשמור על אורח חיים בריא בתל אביב. ראשית, העבודה לוחצת. יש שאנשים עובדים שעות רבות בעבודה עם סביבה תובענית ולוחצת. כל העת יש דרישה לעמידה במטלות קשות. לוחות הזמנים צפופים, ושעות העבודה ארוכות ומתישות. פסק זמן בעבודה לטובת מכון כושר תל אביב ייתן לעובד הלחוץ את המנוחה שהוא צריך. מנוחה לראש. ואתנחתא בריאה לגוף. עבודה בחדר כושר עוזרת לחזק שרירים. בונה כושר אישי אירובי ,אבל גם נותנת מנוחה לראש. מוסיקה בחדר כושר מרגיעה. המאמץ שהגוף עושה משחרר הורמונים שמרגיעים את המוח. יש תחושה נהדרת של סוג של כייף אחרי אימון בחדר כושר. אחרי האימון גוף יותר נינוח ומוכן להמשך פעילות היום. אם זה בעבודה, בבית או בפעילות לילה. של בילוי, סרטים ,או אפילו שינה בריאה ועמוקה, כשהגוף רפוי.

אורח חיים בריא


לבד מהפעילות הגופנית ,שהיא כאמור חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא. בריאות טובה צריכה להיות מושתתת גם על תזונה נכונה. צריך לאכול נכון . להקפיד על אכילה בזמנים קבועים עד כמה שאפשר. אכילה מסוגי מזון שונים לפי תפריט מתאים. להקפיד על שילוב כל אבות המזון המכילים את הויטמינים הנחוצים לגוף, וכמובן אכילה קבועה של פירות וירקות. בריאות ואורח חיים בריא הם גם שמירה על שגרה קבועה של יציאה לחופשות. חופשות לטיולים או לחופשות נופש. מדי פעם לצאת לבילוי ,למסעדה וכיוצא בזה. לעסוק גם בפעילות פנאי שונה אם זה בבית, או בחוגים יצירתיים שונים. בריאות כוללת בתוכה גם שיחות מרגיעות עם בני משפחה וחברים . צפייה בהופעות מצחיקות עושות טוב לנפש. אין כמו צחוק בריא משחרר. כל אלה ואחרים הם שילוב מוצלח למושג שנקרא בריאות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה