יום רביעי, 13 במרץ 2013

מבצעים של אוכל טבעוני ברשתות הרכישה הגדולות


בשנים האחרונות ישנה תחושה חזקה כי הטבעונות רק ממשיכה לצמוח במדינת ישראל ובעולם. ככל שהזמן עובר, אנו נחשפים להרצאות משפיעות המועברות על ידי מרצים פופולאריים בעולם, אשר גורמים לאנשים רבים להיות טבעונים, ובנוסף לזה ניתן לראות כתבות רבות ותוכניות המעידות על הפופולאריות של הטבעונות, היתרונות שלה ומתכונים טבעונים רבים. כיום, גם רשתות הגדולות מבחינות בתנודות האלו ומביאות מוצרים אורגניים אשר עד לפני זמן לא רב היו במחירים גבוהים יחסית, וכיום ניתן לרכוש אותם במחירים סבירים ושווים לכל כיס.

טכנולוגיה ואינטרנט

בעקבות כניסתן של כמה שחקניות חדשות בתחום המזון והאווירה הטבעונית שהן הביאו איתן, גם רשתות גדולות וותיקות החלו במהפכה, וכיום ניתן לראות כי אפילו באתרי אינטרנט ניתן לבחור את כל המוצרים, לרכוש ולהזמינם ישירות עד הבית, כמו לדוגמא אתר שופרסל מבצעים שניתן לראות בו עמוד מיוחד שהוקצה למאכלים טבעונים ואורגניים.
באופן הזה, אלו אשר מחפשים מוצרים ומצרכים טבעונים אינם צריכים לעבור בכל האתר או לסייר בכל הסניף ולברור בכל קטגוריה את המוצרים הרלוונטיים – כל מה שצריך לעשות הוא להגיע אל האזור המיוחד באתר, לעשות את כל הקניות משם ולחכות שהמוצרים יגיעו הביתה או פשוט לאסוף אותם מהסניף.

סוגי מוצרים

כיום, אפילו החשש שלטבעונים אין מה לאכול כבר כמעט הופרך לחלוטין. כבר יותר מעשור שניתן להפיק מוצרים בטעמים ובמרקמים הקרובים לבשר בקר ועוף באמצעות וריאציות שונות של סויה. כמו כן, כיום ניתן לצרוך גם חלב סויה, שוקו ועוד.
בין המוצרים המוצעים לטבעונים וכן לכל שאר האוכלוסייה אשר מעוניינת לצרוך מוצרים אורגניים, ניתן למצוא ריבות אורגניות, צ'יפס מירקות שונים ולאו דווקא מתפוחי אדמה, כמו עגבניות, סלק, בטטה, ואפילו תפוח עץ.  כמו כן, ניתן לרכוש מיצים טבעיים בלבד אשר מופקים מסחיטת פירות טריים.  בנוסף, ניתן לבחור מבין מגוון רב של תבלינים, אבקות שקדים ועוד, אשר מוסיפים טעם רב לכל ארוחה, בין אם היא מתוקה, מלוחה, חמוצה, חריפה או כולם יחד.

כל ארוחה שרק רוצים

בתחילה, היה ניתן למצוא בעיקר שניצל תירס מוכן לחימום, עבור טבעונים ובכלל. כיום, זה כבר סיפור אחר לגמרי. בשנים האחרונות, גם הטבעונים נהנים מאוכל מוכן אשר כל מה שצריך לעשות הוא לחמם אותו מעט במיקרוגל, מחבת או תנור. השניצלים קיבלו טעמים נוספים, עם תרד, ברוקולי, כרובית ועוד. כאשר למעוניינים בטעמי בשר ניתן למצוא קבבים, נקניקיות ואפילו קציצות. כל אלו, מופקים משילוב של סויה, אפונה, חצילים ומגוון ירקות אחרים וטעימים אשר פעמים רבות יכולים להיות מהנים אף יותר ממאכלי בשר.
בנוסף, ניתן להוסיף לצד זה גם פחמימות רבות ואורגניות, ביניהן פסטות, אורז, תפוחי אדמה וקטניות אחרות. ניתן לראות, כי מחירם של כל אלו ירד משמעותית הודות לתחרות בין החברות ובכך המבצעים משתנים ומתחדשים בכל פעם מחדש, באופן אשר הופך לאטרקטיבי עבור כולם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה