יום רביעי, 20 במרץ 2013

קוסמטיקה טבעית

הרצון לחיות חיים בריאים ונכונים בא לידי ביטוי לא רק בבחירת המזון שלנו, אלא גם בבחירת מוצרי הקוסמטיקה שבה אנחנו משתמשים. קוסמטיקה טבעית, וכפי שמרמז שמה, היא קוסמטיקה העשויה מחומרים טבעיים בלבד, ללא תוספות למיניהן. זו יכולה להיות קוסמטיקה המתאימה לגברים, לנשים, לבני הגיל השלישי או לגילאים הצעירים יותר. בכל מקרה, מדובר בפיתוחים ההופכים מבוקשים יותר ויותר ובעיקר גם בשל יתרונותיהם הרבים.

מה כוללת במסגרתה הקוסמטיקה הטבעית

קוסמטיקה היא מבחר של מוצרים מסוגים שונים, שנועדו לשפר את מראהו של העור, את התחושה שלו וגם את המראה הכללי של כל אחד מאתנו. מוצרי הקוסמטיקה יכולים להימכר על ידי החנויות השונות או על ידי הקוסמטיקאיות עצמן ולהציע פתרונות שונים לכל אחד. המודעות הרבה לבריאות ובעיקר למוצרים הטבעיים הולידה את הקוסמטיקה הטבעית, הכוללת מבחר רחב מאד של פתרונות מסוגים שונים העשויים כולם מחומרים מהטבע וללא חומרים כימיים או חומרים      מסוגים אחרים קוסמטיקה טבעית יכולה להיות מצוינת למי שמוצרי הקוסמטיקה האחרים אינם מתאימים לו וכמובן גם לכל מי שמעוניין להימנע ממוצרי קוסמטיקה המכילים חומרים רעילים, העשויים להזיק לעורנו ולגופנו בכלל.

מי מציע אותה?

את מוצרי הקוסמטיקה הטבעית, כמו אלה שאינם טבעיים, ניתן להשיג בחנויות הקוסמטיקה והפרפומריה השונות. מוצרים אלה נמכרים ללא מרשם רופא וכל אחד יכול לרכוש אותם בעלויות שונות. אלה יכולים להיות קרמים לפנים, קרמים לגוף ומוצרים נוספים. הקוסמטיקה הטבעית יכולה לכלול כמובן גם מבחר של טיפולים מסוגים שונים המשלבים בין המוצרים הטבעיים, שחלקם גם נמכרים על ידי הקוסמטיקאיות עצמן המבצעות את הטיפול.

למה חשוב לשים לב

במידה ומעוניינים ליהנות מיתרונותיה הרבים של הקוסמטיקה הטבעית מומלץ להתייעץ תחילה עם קוסמטיקאית המתמחה בתחום ומכירה את ליין המוצרים. לעיתים מוצר מסוים מתאים לאחד ואילו לאחר פחות. חשוב לפנות אל גורם מומחה ובעיקר אם סובלים מבעיות שונות. מומלץ לעשות זאת בטרם הרכישה כדי לוודא שעושים אותה בצורה נכונה ופועלים מבלי לגרום לנזקים שונים. לצד כל זה, אסור להתפתות לקנות מגורמים לא מוכרים או מאתרי אינטרנט שנראים לא מקצועיים. גם אם המחיר המוצע עבור מוצרי הקוסמטיקה הטבעית הם אטרקטיביים מאד, מומלץ לבדוק את מידת מהימנותו של הגורם המוכר ורק לאחר מכן להחליט בעניין.

לסיכום

לקוסמטיקה הטבעית יש לא מעט יתרונות והיא מאפשרת לשלב בין יתרונותיה הרבים. אולם, מומלץ לבדוק היטב את המוצר ולא להשתמש בכל פתרון שמוצע. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה