יום שלישי, 2 באפריל 2013

ביטוח בריאות פרטי משתלם

מדינת ישראל בהגדרותיה השונות היא מדינה סוציאלית שאמורה לדאוג לאזרחים שלה, ככזאת היא אמורה לספק שירותים מסויימים ובפועל, אכן כך קורה. בין השירותים השונים אותם מעניקה המדינה לאזרחים ניתן למצוא גם שירותי בריאות ציבוריים במסגרתם הציבור נהנה משירותי רפואה כללית, רפואה מקצועית, סל תרופות וניתוחים שונים. יחד עם את נשאלת השאלה- האם מדובר בביטוח בריאות מקיף וכולל מספיק?

למרות שמדינת ישראל עומדת בהתחייבותיה, תמונת המציאות היא די עגומה. סל התרופות דל ולא כולל תרופות רבות שהן חיוניות עבור חולים רבים ובמקרים רבים אף מצילות חיים. מערכת הבריאות הציבורית עייפה, רופאי המערכת הציבורית עובדים סביב השעון, אין מספיק מקומות בבתי החולים ועל השירות שמוענק לאזרח קשה להגיד שהוא שירות הבריאות הטוב ביותר שניתן לספק. ביטוח קופות החולים אינו מכסה פגישות ייעוץ עם מומחים שונים, הוא לא מכסה טיפולים בחו"ל והוא לא מעניק כיסוי לעוד המון פרוצדורות רפואיות חיוניות שלא נכנסות תחת מטריית הכיסוי המצומצמת של שירותי הבריאות הציבורית.

על הרבה דברים אפשר לדון ולהתדיין בחיים, אבל עם בריאות לא משחקים.

למרבה המזל בשוק יש כיום מגוון הצעות של ביטוח בריאות פרטי משתלם כך שתמורת סכום חודשי צנוע תוכלו להבטיח לעצמכם את הטיפול הטוב ביותר.

בחירה והתאמה של פוליסת ביטוח


השוק ואיתו חברות הביטוח מציעות מגוון של פוליסות ביטוח בריאות פרטי משתלם, כאשר גם העלות וגם סעיפי הכיסוי של פוליסת הביטוח משתנים בהתאם לנתונים אישיים של המובטח, גילו, מצבו, סוג העיסוק שלו ורמת הסיכון של חייו ובהתאם כמובן לטווח הכיסוי של פוליסת הביטוח.

פוליסות ביטוח בריאות פרטי נחלקות לסוגים שונים כאשר גם הבחירה בסוג הפוליסה וגם התאמת סעיפי הכיסוי הם עניין מאד פרטי ואינדווידואלי, מה שאומר שחשוב לקחת את הזמן ולבחור את פוליסת הביטוח המתאימה ביותר.

להצהרת הבריאות יש משקל חשוב מאד בכל הנוגע לפוליסת הביטוח ולכן חשוב למלא אותה באופן מדוקדק ולמסור את כל המידע הרלווטי.

בין פוליסות ביטוח בריאות פרטי משתלם ניתן למצוא פוליסות כמו:
הרחבה להיקף ביטוחי קופות החולים - פוליסת הביטוח מעניקה הרחבה לכיסוי אותו מעניקות קופות החולים תוך כיסוי מירבי של העלויות השונות
פוליסות ביטוח ייעודי לנשים - פוליסת ביטוח שמעניקה כיסוי לבריאות האישה במקרים של גילוי סרטן השד. הפוליסה מעניקה פיצוי כספי לטובת תהליך ההתאוששות.
פוליסת ביטוח מחלות - פוליסת ביטוח המעניקה כיסוי ופיצוי בעת גילוי של מחלות שונות כפי שהן מפורטות בסעיפי הפוליסה
פוליסת ביטוח סיעודי - פוליסה המעניקה כיסוי למקרים בהם אדם הגיע למצב סיעודי וזקוק לתמיכה קבועה
חשוב שתבחרו את הפוליסה המתאימה ביותר על מנת לקבל את הכיסוי הנדרש לכם, לטובת העניין תוכלו להתייעץ הישר עם חברת הביטוח שתסיע להתאים את הפוליסה הראויה ביותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה