יום חמישי, 18 באפריל 2013

על שיאצו ומדוע חשוב לקבל טיפול רק ממטפל מוסמך

טיפול השיאצו מגיע אלינו מהרפואה הסינית, כאשר מי שזקוק לו הם אנשים בכל הגילאים. כאשר מגיע מטופל, הוא עובר סדרת בדיקות ראשונית, על מנת להתאים את הטיפול הנכון עבורו. בזמן הטיפול, ישנו מטפל אשר היה עליו ללמוד שיאצו בצורה מקצועית ומוסמכת, שמעביר את הטיפול על ידי מגע ולחיצות על הנקודות הכואבות בגוף. הטיפול אורך כשעה ובסיומו ניתן להרגיש הפחתה בעוצמת הכאב, אך במידה וישנם אנשים אשר סובלים מכאבים מתמשכים, הרי שהם מגיעים לעיתים תכופות יותר לקבלת טיפול שיאצו. הטיפול עצמו מתאים גם לאנשים אשר סובלים מלחץ נפשי, גם כאן המטופל עובר טיפול מקצועי על ידי אנשי מקצוע, אשר היה עליהם ללמוד שיאצו, והטיפול מותאם על פי צרכיו.

ללמוד שיאצו – למי זה מתאים?

אם אתם מרגישים שאתם מחוברים לרפואה הסינית, כדאי לכם לשקול ללמוד שיאצו, כאשר הקורס אורך בין שנה ל-3 שנים, וזה תלוי ברמת ההסמכה והקורסים הנלמדים. ניתן ללמוד שיאצו אם אתם מרגישים שיש לכם את הכוח בידיים לרפא אנשים. מדובר בפתרון שיכול להיות טוב לאימהות אשר יש להן זמן פנוי, והגיע הזמן ללמוד מקצוע או לבחור בלימודי שיאצו במקום לימוד אקדמאי. בסיום הקורס ישנה קבלת תעודות אשר מהוות אסמכתא להיותכם מטפלים ברמת ההסמכה אותה עברתם במהלך הקורס.

רפואה אלטרנטיבית או רפואה מודרנית?

אם הייתם יכולים לבחור בין רפואה אלטרנטיבית לבין רפואה מודרנית, במה הייתם בוחרים? מדובר באחת השאלות הגדולות ששואלים מישהו שהוא חולה במחלה כל שהיא או שזקוק לטיפול נפשי ממושך. יש כאלה שיעדיפו ללכת על הרפואה המתקדמת והמודרנית, ולקבל טיפול של פיזיותרפיה ואף נטילת כדורים לתקופה ממושכת, אך יהיו כאלה אשר יעדיפו דווקא ללכת אל הרפואה האלטרנטיבית, אשר יכולה לספק טיפול כמו טיפול שיאצו, אשר מועבר על ידי מטפל מוסמך, אשר היה עליו ללמוד שיאצו ועבר הסמכה, ובסדרת טיפולים ניתן יהיה לפתור את הבעיה מבלי לעשות שימוש בכדורים או ברפואה המודרנית. ישנו ויכוח אשר בנוגע ליעילות של הרפואה האלטרנטיבית מול הרפואה המודרנית. היו שניסו את שני סוגי הטיפולים, ועדיין לא היו מרוצים. לכן כדאי תמיד לבדוק את שתי האופציות.

האם טיפול שיאצו באמת עובד ואיך לבחור מטפל

ראשית, יש לבדוק את המטפל, לקבל המלצות, ואף אולי לקרוא ביקורות על מטפלים באינטרנט. לאחר שאתם כבר יודעים מה הנקודה שהייתם רוצים שיעבדו עליה, ניתן לבחור את המטפל הנכון עבורכם. אל תהססו לגשת למקום שבו המטפל הוא מוסמך, ושהיה עליו ללמוד שיאצו אשר מותאם לבעיה הספציפית שלכם. כל מטפל מיועד לטפל בשיטה שונה על פי ההסמכה והתעודה שלו.
לאחר סדרת טיפולים ניתן יהיה לקבוע האם יש הקלה בכאב, והאם המטפל עבד על האזור שבו ישנו הכאב בגוף, לעיתים יש צורך להמשיך במעקב, ולהגיע למספר טיפולים נוספים על מנת להמשיך ולטפל באזור הכאב.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה