יום שלישי, 28 במאי 2013

אפליקציות מובילות בקטגוריית בריאות ואיכות חיים

גם עם אייפד מיני תוכלו להנות מבריאות ואיכות חיים גבוהה יותר. אייפד מיני והאפליקציות שלו מעניקות הזדמנות נהדרת לשמור על הבריאות, לשפר אותה ולהפוך את איכות החיים שלנו לאיכותית של ממש. עם שלל הפתעות שלא יאומן שהן בכלל יכולות להתקיים מתוך מכשיר הטלפון שלנו, החיים הופכים גן עדן.

באופן כללי מכשירי הטלפון החכמים בהחלט שדרגו לנו את החיים. הכל הפך להיות טוב יותר עם כמות המידע, מבחר הפונקציות ואין סוף האפשרויות היצירתיות והיעילות כל כך שהופכות את החיים שלנו להרבה יותר טובים.

הבריאות שלנו היא הדבר החשוב ביותר וככזו- אפליקציות אייפד מיני עוזרים לנו לשמור עליה מכל משמר.
בין אפליקציות הבריאות המובילות ניתן למצוא כמה שהערך שלהן הוא באמת אדיר.


  • אפליקציות ספורט - קיים כיום מגוון אדיר של אפליקציות ספורט שונות ומגוונות אשר הופכות את הפעילו הגופנית שלנו ליותר נעימה והרבה יותר יעילה. אפליקציות שמאפשרות למדוד את המרחק שעשינו, כמות הקלוריות ששרפנו, דופק הלב ולחץ הדם. אפליקציות אלה מאפשרות לשמור את כל הנתונים והמידע של הפעילות שביצענו ולבצע מעקב אחרי כל אימון.
  • אפליקציות הריון ולידה - אחד התחומים שבהם קיים מבחר אדיר ובאמת יעיל במיוחד של אפליקציות אייפד מיני אלה הן אפליקציות אשר קשורות להריון, לידה והורות. החל מאפליקציות שיזכירו לכם אילו בדיקות ומתי אתם צריכים לעשות, דרך אפליקציות שיאפשרו לכם לשמוע את דפיקות לב העובר ועד לאפליקציות שיתזמנו את מרווחי הצירים בשביל לדעת מתי צריך להגיע לבית החולים. יש אפליקציות שיסיעו לכם לעשות מעקב אחרי הטיפול בתינוק ואחרות יסיעו לכם להרדים אותו. אין ספק שהשמיים הם הגבול. ישנן אפליקציות שיעזרו לכם לספור את הזמן לאחור ולתזמן מתי בדיוק אתם אמורים ללדת.
  • חסל סדר נחירות - אחת האפליקציות המבריקות ביותר היא אפליקציה ששמה סוף לנחירות. מניחים את הטלפון ליד המיטה בלילה, פותחים את האפליקציה והיא כבר תוודא שלא יהיו עוד נחירות בחדר. ברגע שהיא מזהה ניחרות, היא מפעילה צליל שפשוט גורם להפסקה שלהן.
  • סופרים קלוריות - אפליקציות דיאטה גאוניות המכילות אלפי מרשמים ומתכונים של מזונות מסוגים שונים ובמקביל מכילות טבלאות מפורטות במיוחד של כמות הקלוריות של כל מוצר. האפליקציה מכילה לא רק את כמות הקלוריות אלא גם את ההרכב התזונתי של כל מוצר שאתם רק יכולים לחשוב עליו.
  • אם שותים לא נוהגים - אפליקציה שעוזרת לבדוק מצב שכרות. האפליקציה מבוססת תנועה בודקת על פי תנועות האדם אם הוא שיכור. במידה וכן, היא תסייע לו להזמין מונית ותחסוך ממנו ומשאר האנשים את הסיכון האיום שבנהיגה תחת שכרות.
  • יתושים? האפליקציה שתעניק לכם סוף סוף הגנה אמיתית מפני יתושים בקיץ בעזרת אייפד מיני- כן, גם זה קיים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה