יום שני, 18 בנובמבר 2013

מדריך בריאות לחו"ל

נוסעים לחו"ל? חשוב מאוד שתכינו לעצמכם רשימת תרופות שחשוב לקחת, ביטוח רפואי מקיף לכל מקרה שלא יקרה וחשוב לא פחות לעשות חיסונים במידה ונוסעים ליעד פחות מפותח. הדאגה לבריאות שלנו אינה נגמרת בהגעתנו לשדה התעופה וחשוב לזכרו שגם כשמטיילים, מבלים ונהנים חשוב לשמור על הבריאות על מנת שחוויית הנסיעה לא תיהרס בגלל חוסר הזהירות. זה נכון גם לגבי אנשים שלוקחים תרופות באופן קבוע וגם לגבי מי שבריאותו איתנה והוא לא סובל משום מחלות. שינוי אקלים, שינוי סביבה, חשיפה לחיידקים ואכילת אוכל מקומי עלולים לחשוף את בריאותינו לסכנות ויש להיערך בהתאם על מנת שזה לא יקרה.

טיפים כלליים בנושאי הבריאות לנוסעים לחו"ל

לפני נסיעה לחו"ל כדאי להכין תיק תרופות שבו יהיו התרופות הפשוטות כמו משכך כאבים וכדורים להורדת החום, כמה פלסטרים, חומר חיטוי ותחבושת. זה יהיה תיק עזרא ראשונה שלכם שתוכלו להיעזר בו בכל מקרה מבלי לחשוש או לחפש ממי לבקש את אחד הדברים הבסיסיים האלה. מאוד חשוב לקחת לכל טיול את פנקס החיסונים שלכם ובמידה והנכם סובלים ממחלה כרונית כלשהי, חשוב להצטייד באישור רפואי ובתרופות שאתם נוטלים. ביטוח רפואי מקיף המיועד במיוחד לנוסעים לחו"ל חשוב להשלמת ההכנות לפני טיול ובלעדיו אסור בהחלט לעזוב את גבולות הארץ.

הכול אודות חיסונים

מרפאת מטיילים נועדה על מנת להדריך את היוצאים לטיול לגבי החיסונים שיש לעשות. רשימת החיסונים תשתנה בהתאם ליעד הנסיעה כאשר מטרתם של חיסונים היא להכין את הגוף שלנו לזיהומים אפשריים. בנוסף, החיסונים מאוד חשובים מכיוון שהמחלות המסוכנות שכבר אינן קיימות במדינות מפותחות כמו ישראל, עדיין נמצאות באזורים פחות מפותחים ואנחנו לא חסינים מפני זיהומים הקיימים במי שתייה. גם יתושים עלולים להעביר מחלות שלא קיימות בישראל וחיסון יכול להציל חיים בכך שהוא יכין את הגוף לטפל בכל נגיף זר שעלול לחדור מבלי שנשים לב לכך. חיסונים נגד צהבת, קדחת כרום המוח, מלריה ונגד מחלות זיהומיות אחרות יבטיחו את בריאותכם לאורך הטיול ויחסנו את גופכם מהתחלואות הלא נעימות.

הכול אודות תרופות לנסיעה לחו"ל

במידה והנכם נוטלים תרופות דרך קבע, חשוב להצטייד בכמות התרופות שתספיק למשך הטיול וחשוב ביותר לצף לתרופה את העלון לצרכן שלה. במידה וכמות התרופות שלוקחים לטיול גדולה מהרגיל, אתם עלולים להיתקל בבקשה לבדוק את תכולת התיק בשדה התעופה, הימצאות של עלון לצרכן תמנע עיכובים מיותרים. בנוסף לכך, תרופה לשיכוך כאבים, להורדת חום, להקלה בכאב גרון, נגד שיעול ומשכה אנטי דלקתית, חשוב מאוד שיהיה בתיק של כל מטייל. זה ימנע מכם לחפש רופא מקומי במידה ותחלו בשפעת או תקבלו כוויה וזה גם ימנע מכם לבקש תרופות מאנשים שאתם לא מכירים. מלבד זאת, יש לקחת בחשבון כי התרופות שנמכרות מחוץ לישראל שונות לא רק מבחינת שמן ואנחנו לא מכירים אותן, לכן תמיד כדאי להצטייד בתרופות מהבית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה