יום שלישי, 4 בפברואר 2014

מימון טיפולים אסתטיים בסיוע קופות החולים

הטיפולים האסטטיים תופסים תאוצה בכל העולם המערבי וגם בישראל. מה שתורם לכך הם התפתחויות טכנולוגיות המולידות מכשור מתקדם, הוזלה משמעותית של הטיפולים, קיצור של תקופות ההחלמה ושיפור ניכר בתוצאות שניתן לקבל לאחר הניתוח. נגישות הוא גורם חשוב נוסף שהופך את הטיפולים האסטטיים לפופולאריים והיא מושגת בזכות כך שניתן לבצע היום ניתוחים או טיפולים אסטטיים אחרים גם במסגרת בתי החולים הפרטיים וגם במסגרת קופות החולים. מגוון שיטות טיפול המוצעות היום על ידי תחום האסטטיקה הפלסטית, מאפשר לציבור הרחב לשפר כמעט כל אספקט הקשור למראה החיצוני וגם לשדרג את המראה הכללי באמצעות טיפולים המעניקים מראה צעיר יותר. כאשר הטיפולים מסובסדים על ידי קופת החולים של המטופל, הרי שההנאה מתעצמת אפילו עוד יותר.

כיצד זה עובד דרך קופת החולים

על אף הירידה במחירי הטיפולים האסטטיים, עדיין מדובר על תהליכים רפואיים יקרים, מכיוון שעל מנת לבצע ניתוחים פלסטיים נדרש אשפוז ולרוב מדובר על אשפוז במחלקה או בבית חולים פרטי, לכן רמת ההוצאה גבוהה יותר בטיפולים אסטטיים מאשר בטיפולים הרפואיים השוטפים. על מנת לענות על הביקוש ההולך וגובר לניתוחים פלסטיים, קופות החולים הפועלות בישראל החלו להציע בשנים האחרונות השתתפות במימון הניתוח כחלק מהשירות שהן מעניקות למבוטחי הקופה. זה נכון אומנם רק לבעלי הביטוחים הרפואיים המקיפים, אך ההוזלה המשמעותית שניתן לקבל בזכותם, בהחלט עולה בהרבה על מחיר החודשי של הביטוח שתתבקשו לעשות לשם כך. תחרות בין קופות החולים והשאיפה להבליט את ההישגים שלהן בתחום שירות הלקוחות, מאפשרת לקהל הרחב לקבל הצעות משתלמות להוזלה של הניתוחים האסטטיים.

דוגמאות למחירים מסובסדים המוצעים ללקוחות של קופת חולים כללית

מחלקה חדשה שהוקמה על ידי קופת החולים הכללית על מנת להעניק שירותים של רפואה משלימה בכללית, מבטיחה למבוטחי הקופה מבחר אפשרויות, כאשר אחוז ההנחה שתוכלו לקבל תיקבע על ידי הביטוח הרפואי שברשותכם. לקוחות שבוחרים בביטוח מהסוג "מושלם" יכולים לבצע ניתוחים פלסטיים במסגרת בתי החולים האסטטיים של רשת כללית הנקראים "כללית אסטטיקה". מכיוון שקיימים שמונה בתי חולים כאלה בפריסה ארצית, למרבית המבוטחים מובטחת גם נגישות קלה יחסית. ההנחה שמציעה קופת החולים הכללית היא על הניתוחים הנמצאים בהסדר כלומר ניתוחי אף, ניתוחי עפעפיים, ניתוחי הגדלת חזה וניתוחי אוזניים, ניתוחי מתיחת פנים ושאיבת שומן. את ההנחה ניתן לקבל גם בעת פניה לרשת בתי החולים פרופורציה העובדת בהסדר מיוחד עם קופת החולים הכללית. לקוחות הקופה בעלי ביטוח רפואי מהסוג "פלטינום" יכולים לבצע ניתוחים פלסטיים בהשתתפות נמוכה אפילו עוד יותר. זה נכון גם לגבי ביצוע הניתוח במסגרת "כללית מושלם" וגם במסגרת המרכזים האסטטיים של רשת "אסטטיקה" בעלת סניפים רבים בפריסה ארצית. הנכם מוזמנים לפנות לקופת החולים שלכם על מנת לבדוק אילו הטבות מגיעות לכם לביצוע ניתוח אסטטי שתמיד רציתם לעשות ולא העזתם בגלל העלויות הגבוהות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה