יום חמישי, 27 במרץ 2014

הקדימו תרופה למכה- כיסוי מפני אובדן כושר עבודה

החיים מלאים בסיכונים, וככל שאנחנו מתקדמים יותר עם החיים שלנו כך יש לנו יותר מה לסכן. כמובן שרמת הסיכון שבה כל אחד מאיתנו חי משתנה בהתאם לאורח חייו של האדם, סוג עבודתו ונסיבות חייו השונות, אך אף אחד מאיתנו אינו חסין לחלוטין בפני הסכנות השונות.
אחת ההשלכות של פגיעה שיכולה להרגם בעקבות הסיכונים השונים היא הפגיעה ביכולת שלנו להתפרנס, כך שמעבר לנזקים שיגרמו מהפגיעה עצמה אנחנו נספוג נזק היקפי רב מימד. היכולת של אדם להתפרנס היא הדרך היחידה שלו לקיים את עצמו ואת בני משפחתו ואם זו נפגעת, נפגע כל קיומו. בעולם שבו אנחנו חיים היום, לתרחיש כזה חייבים להערך מראש.
הפתרונות העומדים לרשותכם
הצטיידות בפוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה יכולה להיות עצמאית ובלתי תלויה בפוליסות ביטוח אחרות, במקביל היא יכולה להיות הרחבה של פוליסת ביטוח קיימת במקרים רבים.
תוכלו להעזר ביועץ פיננסי מקצועי שיבצע ריכוז של כל פוליסות הביטוח שנושאות את שמכם ולשלב בהן את ההרחבה החיונית והנחוצה הזאת.
הרחבת ביטוח החיים למשכנתא היא אחת מהאפשרויות הנגישות ביותר. כל מי שנטל משכנתא מהבנק משלם גם עבור פוליסת ביטוח משכנתא המורכבת בין היתר גם מפוליסת ביטוח חיים, בהתאם לדרישות הבנק. פוליסת ביטוח חיים זו משרתת את האינטרסים של הבנק בראש ובראשונה וככזו תפקידה לכסות את יתרת ההלוואה במקרה של מות הלווה המבוטח. פוליסה זו באה להגן על הבנק, והיא מעניקה לשאריו של המבוטח רשת בטחון. עם זאת, מדובר על ביטוח מוגבל, משום שהוא אינו לוקח בחשבון מצבי ביניים. אדם יכול להפגע, להשאר בחיים, אך לספוג פגיעה שהשלכותיה יהפכו את המשך ההתקיימות לבלתי אפשרית. במקרה כזה ניתן לבצע הרחבה של פוליסת ביטוח החיים לביטוח משכנתא, הרחבה שהפעם תספק מענה לאינטרסים שלכם ושל המשפחה שלכם. הרחבה עם כיסוי אובדן כושר עבודה, זו תספק כיסוי במקרה של פגיעה שגרמה לאדם לאבד את היכולת שלו לעבוד ולהשתכר.
פוליסת אובדן כושר עבודה יכולה להיות הרחבה של פוליסת ביטוח הבריאות הפרטי שלכם, כך שאם אין לכם משכנתא, אבל יש לכם ביטוח בריאות תוכלו להרחיב גם אותו ולהוסיף לו סעיף של אובדן כושר עבודה.

בתוך ההרכב של פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה ישנם סעיפים שונים, כמו גם נספח נכות, כך שתוכלו להרכיב את סעיפי הכיסוי בהתאם לסוג העבודה ונסיבות החיים שלכם. יועץ מקצועי ילווה אתכם בתהליך חשוב זה. כמו בכל פוליסת ביטוח, גם בפוליסה זו רמת הכיסוי מתורגמת בעלות הפוליסה, כאשר זו נקבעת על בסיס סעיפיה השונים. עם זאת, ויתור על סעיפים שונים מהפוליסה היא החלטה שצריכה להיות מבוססת על וודאות מוחלטת בכך שהם ברי ויתור. משמעות תוספת העלות בגין פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה היא זניחה, בטח לאור הכיסוי החיוני שאותו היא מספקת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה