יום חמישי, 3 באפריל 2014

היבטים בריאים להתבשמות

בואו נדבר על בשמים. בשמים הם באמת דבר נפלא, לכל אחד מאיתנו יש כמה סוגים לפחות בארון והם מסבים לנו הנאה רבה. בדרך כלל אנחנו אוהבים יותר מריח אחד, וגם יותר מריח אחד מתאים לנו. יש תקופות ביום ובמהלך השנה שבשמים מסויימים מתאימים יותר, בעוד שאחרים פחות ולהיפך, ואנחנו בהחלט שמים לזה לב.
מי שמתרגל להתבשם על בסיס קבוע יכול אפילו להרגיש עירום ביום שבו הוא שכח להתבשם וזה נכון לגבי גברים ונשים כאחד. עולם הבשמים הוא עשיר ומגוון ולצד בתי האופנה המובילים כמו למשל ראלף לורן או קלווין קליין שלצד קולקציות ביגוד ואביזרים הם מוציאים בכל עת דגמים חדשים של בשמים מסוגים שונים ישנם גם בשמי מיתוג של סלבריטאים וגם בשמים שמאחוריהם עומדים יצרני בשמים בלבד, כאלה שלא מייצרים דברים נוספים.
הכל מתחיל בדימוי עצמי
נראה שיש קשר ישיר וחזק מאד של בתי אופנה מובילים לבשמים ולמען האמת החיבור הזה די ברור. להוויה החיצונית שלנו יש משקל גדול מאוד בחיים. היא משפיעה על האופן שבו אנשים אחרים תופסים אותנו, מה שמשפיע ישירות על האופן שבו אנחנו תופסים את עצמינו. האופן שבו אנחנו תופסים את עצמינו מעצב את העצמי ואת התחושות שבהן אנחנו חיים. אנחנו בעלי דימוי עצמי גבוה הם אנשים שמחים ומאושרים יותר, הם לחוצים פחות וכתוצאה מכך בריאים יותר.
יש פה למעשה מעגל שבו דבר מוביל לדבר ודבר משפיע על דבר.
ההוויה הכללית שלנו מורכבת מפרטים רבים, המראה שלנו, הריח שלנו, האריזה, כלומר הביגוד והתכשיטים ועוד פרמטרים רבים נוספים כשקיימת למעשה מערכת גומלין בין הפרמטרים השונים.
הריח שלנו הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר במידת האטרקטיביות שלנו והוא פועל גם ברמה המודעת, אבל בעיקר ברמה התת מודעת. למעשה, עוד ברמה הביולוגית, אנחנו נמשכים לריח, גם כשאנחנו לא מודעים לכך. זה אפילו חשוב יותר ממראה ועל אותו משקל, ריח לא נעים דוחה אותנו, גם אם האדם נראה מדהים.
מודעות עצמית
כשיש לנו ריח טוב, אנחנו יודעים את זה, אנחנו מריחים על עצמינו ואנחנו רואים את תגובת הסביבה. גם אם לא במישרין, אנחנו מבינים שכנראה משהו אנחנו עושים נכון וזה משפיע ישירות על הדימוי העצמי. הדרך הטובה ביותר להבטיח ריח נעים היא להצמד אל בשמים מנצחים, כמוהם הבשמים של ראלף לורן שמציג שלמות בכל דגם ובכל ניחוח.

ריחות טובים ונעימים המשתלבים בצורה טובה עם ריח גוף הטבעי ומחזיקים מעמד לאורך זמן היא הנוסחה המנצחת להעלות את הדימוי העצמי ואת מידת המשיכה שלנו. זה רלוונטי לא רק לעולם החיזורים שהוא בפני עצמו עולם שנעים להיות בו, אלא זה משנה את האופן שבו אנשים מתקשרים איתנו בכל רמה ובכל סיטואציה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה