יום ראשון, 12 באוקטובר 2014

למה לצפות כשמגיעים לניתוח פרטי בארץ

ישראל ידועה כמדינה מובילה בתחום הבריאות ולכן מטופלים בה לא רק אזרחים ישראלים אלא גם תושבי העולם כולו. הרפואה נחשבת למובילה וזמינה לכל אחד. עם זאת ניתן לבצע בארץ טיפולים פרטיים בתחומי הבריאות, החל מבדיקות ועד לניתוחים מוזמנים המתבצעים על ידי הצוות המבוקש מהמנותח.

ניתוח פרטי מאפשר למטופלים לקבל טיפול שעונה על מספר דרישות:

·       המטופל מכיר מראש את הצוות הרפואי ויכול לבחור את המנתח, המרדים ואפילו את שאר  הצוות במקרים מסוימים.
·       הניתוח מתקיים באופן מתואם עם המטופל ואינו צריך לחכות לתור שלו כדי לבצע את הניתוח.
·         קשר אישי עם המנתח עוד לפני הניתוח ואפשרות לביקורת אצל הרופא לאחריו. 

ניתוח פרטי עבור תושבים המתגוררים בחו"ל

פעמים רבות בוחרים ישראלים אשר מתגוררים בחו"ל לעבור ניתוח פרטי בארץ וזאת בשל רמת הרפואה הגבוהה בישראל. הניתוח הפרטי מאפשר לישראלים אשר מתגוררים בחו"ל לקבל את הרופאים המקצועיים ביותר בתחום ולעבור גם בדיקות לפני ואחרי הניתוח עצמו על ידי הרופא המנתח.
ההגעה לארץ היא פשוטה מאד עבור ישראלים המתגוררים בחו"ל והם מגיעים למדינה שהם מכירים אותה ואת השפה שלה. הליך הניתוח עבור ישראלים אשר מתגוררים בחו"ל יכול להיות פשוט מאד ובעת הזמנת ניתוח כפרטי הם יוכלו לעבור את ההליך עם הרופא הנבחר שלהם..

ניתוח פרטי עבור מטופלים שאין להם אזרחות ישראלית

הרפואה הישראלית היא מהמתקדמת בעולם ורבים בוחרים להגיע לכאן כדי לבצע טיפולים שונים, גם אם הם אינם אזרחים ישראלים או שמעולם לא ביקרו בישראל. ההגעה לישראל לצורך ניתוח רפואי מתחילה בנחיתה ומפגש עם הצוות המטפל. לאחר הנחיתה יפגשו המטופלים את הצוות שיעמוד לרשותם כמו גם את הרופאים המטפלים ולבסוף יעברו את הניתוח על ידי הרופא המומחה אותו הזמינו.
בישראל יכול כמעט כל אחד לעבור ניתוח ועליו ליצור קשר כמובן מבעוד מועד כדי לעשות זאת ולבחור את הרופא המתאים לו ביותר. אם יש לכם קרובי משפחה בחו"ל אשר אינם אזרחי המדינה (ויתכן כי מעולם לא ביקרו פה אפילו) והם זקוקים לניתוח, תוכלו לברר עבורם את ההליך והליווי שלו.

למה ניתן לצפות כשמגיעים לניתוח בארץ

כל אזרח ישראלי יכול לבצע ניתוחים בארץ אך ניתוחים אלו זמינים גם עבור אנשים שאינם נושאים אזרחות ישראלים. על מנת להגיע לניתוח בארץ יש לתאם מבעוד מועד את ההגעה ואת מי שיקבל את פניכם. הכל מסודר מאד ומאורגן ואתם יכולים להיות רגועים כי תקבלו את הטיפול הטוב ביותר גם מבחינה רפואית וגם מבחינת הליווי בארץ.

לאחר הניתוח יעמד לרשותכם צוות מקצועי המורכב גם מאחיות ואנשי טיפול כמו למשל פיזיותרפיסטים שיסייעו לכם במידת הצורך להחלמה מהניתוח. כמו בקבלה לניתוח, גם אחריו לא תהיו לבד ותמיד תוכלו להיעזר בצוות הרפואי שסביבכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה