יום ראשון, 9 בנובמבר 2014

תחלואות נפוצות מהן יש לנקוט משנה זהירות בימי החורף הקרבים

ימי החורף מגיעים ואיתם הטפטוף "החמים" והרומנטי של הגשם, ההנאה מצפייה בסרט מתחת שמיכת הפוך וכמובן השפעת הנצחית וזו שכבר הפכה לאחת מהמאפיינים המוכרים ביותר של עונת החורף. מאמר זה יעזור לכם להגן על עצמכם מפני תחלואות החורף.

שפעת ועוד


אחת מהמחלות הזיהומיות המוכרות ביותר ואלו שמאפיינות את עונת החורף היא מחלת השפעת. כאן מדובר על מחלה זיהומית בה נדבקים על ידי התעטשות, מגע ורוק ומחלה שבאה לידי ביטוי בסימפטומים של חום גבוה מאוד, צמרמורות, כאבי שרירית, כאבי גרון, שיעול ועוד. שפעת היא אחת מהמחלות המטרידות ביותר, שכן היא גורמת להשבתה מהשגרה היומיומית של חייו לתקופת זמן של לפחות שבוע ימים. פעמים רבות השפעת יכולה להתפתח ולהשפיע על איברים נוספים בגוף, כמו למשל הריאות. נכון להיום, הדרך הטובה ביותר להתמודד עם השפעת היא לשמור על אורח חיים בריא לאורך כל השנה, קבלת חיסון לשפעת מדי שנה ורכישת ביטוח בריאות וזאת על מנת להיות בטוחים שניתן לטפל בתופעות השונות של השפעת באמצעות הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת והטובה ביותר.

הצטננויות ועוד


הצטננויות הפכו לכרטיס הביקור של החורף. כאן, חשוב מאוד לדאוג לחיזוקה של המערכת החיסונית לאורך כל השנה. ככל שהמערכת החיסונית של הגוף שלכם תהיה יותר חזקה, כך גם תדבקו בפחות מחלות ויראליות ובפחות הצטננויות. אם יש לכם נטייה להידבק בימי החורף, יש אפשרות לבצע מספר צעדים שיעזרו לכם:
מוצרי חלב- צריכה לא גבוהה של מוצרי חלב יכולה לעזור לאנשים שסובלים מנזלת וברונכיט.
טיפול תרופתי- נכון להיום יש סוגים שונים של תרופות שנועדו לעזור במקרה של צינון. אם בעבר, אנשים מצאו את עצמם מחסירים ימי עבודה, כיום פעמים רבות הכדורים עוזרים לתפקד יום שלם בעבודה.
אנטיביוטיקה של הטבע- מרק עוף אמיתי תמיד יכול לעזור במקרה של הצטננויות. האדים של המרק וכל המרכיבים הטבעיים שמצויים ברכיביו השונים יכולים לעזור להחלים במהירות מההצטננות. יש הטוענים כי גם השום יכול לסייע רבות ושן שום מידי יום תחזק משמעותית את מערכת החיסון שלכם, על הריח אנו לא מרחיבים.
ביטוחים- יש אפשרות לרכוש ביטוחים משלימים של קופת חולים וביטוחי בריאות פרטיים שכוללים גם טיפולים אלטרנטיביים לחיזוק המערכת החיסונית. יש אנשים שרוכשים פוליסת ביטוח חיים בעבודה ומוסיפים גם ביטוחי בריאות, כיסויים של אובדן כושר עבודה, ביטוחים של תאונות אישיות, מחלות קשות וכיסו הרחבה לסל התרופות.

לסיכום, החורף מביא עימו אווירה רומנטית וקסומה אך במקביל גם מחלות והצטננויות רבות. שמירה לאורך כל החיים על הבריאות שלכם, כושר גופני על בסיס יומיומי, חיסון לשפעת, תזונה בריאה ללא מאכלים מעובדים וביטוחים משלימים יעזרו לכם לעבור את התקופה הזו במהירות ובצורה הטובה ביותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה