יום שני, 5 בינואר 2015

לבחור את הביטוח הרפואי המושלם בשבילך – המדריך

הרוב המוחלט מבינינו מבינים כמובן כמה חשובה הבריאות רק לאחר שמשהו מתחיל להשתבש, אבל בפועל, במקרים רבים מדיי כשכבר קורה משהו, לרוב זה מאוחר מדיי. לכן, גם אם קשה מאד להניח כעת שמשהו עלול לקרות, אנחנו חייבים לזכור שהחיים כשלעצמם הם מסוכנים, הפתעות מתרחשות מדי רגע, ולא כולן טובות.
על מנת להבטיח שאתם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר במקרה שבו חלילה קוראת תאונה או נגרם מצב שבעקבותיו ישנה פגיעה בגוף או בנפש שלכם, חשוב שתהיו מצוידים בתוכנית הבריאות הטובה והמקיפה ביותר עבורכם.

בריאות בישראל

אל מול הביקורת הרבה שסופגת המדינה כל הזמן, דווקא צד הבריאות שלנו הוא משהו להתגאות בו. נכון שגם בגזרה זו יש המון ביקורת, אבל כנראה שגורלה של הביקורת הוא להתקיים תמיד, ובכל זאת, אם נבחן לעומק את תמונת המצב, ולבטח אם נשווה אותה למקומות רבים אחרים בעולם נראה שהמצב במדינה הוא דווקא נהדר.
אדם בישראל מבוטח מבחינה בריאותית באופן אוטומטי. בשונה מארצות הברית למשל, שם גם בגין פוליסת ביטוח ולו הבסיסית ביותר יאלץ האזרח לשלם הון תועפות, כאן סל התרופות הציבורי מספק כיסוי הגון לכלל האזרחים בישראל.
סל הבריאות הציבורי כולל ביקורי רופאים מקצועיים, סל תרופות, טיפולים רפואיים וכיוצא באלה.

הרחבה של סל הבריאות הציבורי

סל הבריאות הציבורי אמנם מספק כיסוי די גבוה לכלל הדרישות הרפואיות השונות, אבל הוא אינו מושלם והוא אינו מספק כיסוי מוחלט. אנשים שרוצים להעניק לעצמם כיסוי מלא יותר יוכלו להרחיב את סל הבריאות לסל הבריאות המורחב של הקופה. כללית מושלם לדוגמא מספקת למבוטחים סבסוד גם בטיפולי שיניים ובשירותי בריאות רבים נוספים.
כללית מושלם מעניקה פתרון מותאם אישית למבוטח, בהתאם לכל הצרכים שלו גם בהיבט ההוליסטי.

רפואה משלימה

לצד הפתרונות הבריאותיים הכוללים סל תרופות מורחב, סבסוד גבוהה יותר בעלויות ביקור אצל רופאים ומימון מלא של לא מעט שירותים, מי שמרחיב את ביטוח הבריאות הציבורי שלו למושלם נהנה גם מהרבות נוספות.
רפואה משלימה הוא עולם שלם של פתרונות הן כאשר מדובר על דרישות שיקום וריפוי והן כאשר מדובר על תחזוקה של אורח חיים בריא. במסגרת פוליסת ביטוח זו נהנה המבוטח מעלויות מסובסדות משמעותית לטיפולים שונים כגון דיקור סיני, שיאצו, רפלקסולוגיה ועוד מגוון של טיפולים שונים. המטפלים שעובדים בשירות הקופה הם מהשורה הראשונה ובסופו של דבר יוצא כי עלות הטיפול במסגרת הקופה הוא כשליש מעלות טיפול ברפואה הפרטית.

רכישת פוליסת ביטוח מורחבת זו היא עניין של פחות ממאה שקלים בחודש לרוב, והתרומה מכך היא אדירה וחיונית, כך שאם עדיין לא הרחבתם את הפוליסה שלכם בקופה זה הזמן לדאוג לעצמכם וליקירים שלכם ולעשות כן. ויפה שעה אחת קודם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה