יום ראשון, 10 במאי 2015

שומרים על הבריאות - גם בתוך הבית

רוב האנשים אינם לוקחים בחשבון שתאונות רבות מתרחשות במתחם הפנימי והחיצוני של הבית שלהם. במקרה בו הם מעורבים בתאונה ואין להם כיסוי ביטוחי של תאונות אישיות, הם יצטרכו להתמודד עם התאונה, תוצאותיה, להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ולקוות שהבירוקרטיה לא תהיה מסובכת וארוכה מדי ויאושר להם אותו הסכום שיעזור להם לשרוד את החודש ולטפל בעצמם. 

שומרים על הבריאות- עצמאיים ושכירים

אנשים שעובדים כשכירים במקום עבודה חייבים להיות בטוחים שמקום העבודה מספק להם את כל הביטוחים הדרושים וכאשר הם בבית הם צריכים לדאוג לבטח את עצמם ואת האנשים שיקרים להם בביטוח תאונות אישית. עצמאים ועקרות בית חייבים לוודא שאותו ביטוח תאונות אישיות אותו הם מעוניינים לרכוש הוא ביטוח תאונות אישיות מורחב עם כל הכיסויים שדרושים להם, שכן המקום העיקרי בו הם שוהים מרבית מהשעות הוא הבית. 

ביטוח תאונות אישיות- רשת הגנה כלכלית

ביטוח וכיסוי מפני תאונות אישיות העלולות לקרות בבית חיוניים לכל אחד ואחת מאיתנו. ביטוח זה הומצא על ידי חברות הביטוח משום הצורך בפתרון במקרה של פגיעה כתוצאה מתאונה שהתרחשה בבית, כמו למשל נפילה מסולם, אצבע שבורה כי בטעות הדלת של המקרר נסגרה עליה ומקרים נוספים. חשוב לזכור שתאונה יכולה להוביל למצבים של אובדן כושר עבודה זמני או תמידי משום נכות זמנית או קבועה. בנוסף, יש גם מצבים בהם אנשים מאבדים את יקיריהם משום תאונת עבודה. ביטוח תאונות אישיות יעזור לכם ולמוטבים אותם רשמתם בביטוח התאונות להתמודד עם המצב  בצורה הטובה ביותר. 

ביטוח תאונות אישיות- חשוב לדעת

חשוב לדעת שפוליסת הבסיס של ביטוח תאונות אישיות (כמו ביטוחים אחרים) מצומצמת ביותר ולכן חשוב לבחון את כל הסעיפים החשובים לכם ולהוסיף כל מיני הרחבות וכיסויים ביטוחיים נוספים. כל חברת ביטוח מציעה את הכיסויים האטרקטיביים שלה ויש חברות וסוכנויות ביטוח שמציעות פוליסות תאונות אישיות שמותאמות לקהל יעד ספציפי, כמו למשל ביטוח תאונות אישיות לעצמאיים, ביטוח למקרה של תאונות אישיות לעקרות בית וכו'. בנוסף, במסגרת ההרחבות יש ביטוחים להם ניתן להוסיף כיסוי של ספורט אתגרי, נהיגה ברכב דו גלגלי ועוד. לכן, תמיד יש לברר עם סוכן הביטוח מהו ביטוח התאונות האישיות המתאים ביותר לכם ולהשוות בין הצעות המחיר בהתאם להרחבות השונות של הביטוח. 

אז מה כולל הביטוח?

ביטוח תאונות אישיות כולל פיצוי במקרה של חס וחלילה מוות כתוצאה מתאונה, סכום חד פעמי עליו הוסכם מראש בפוליסה במקרה של נכות חלקית או מלאה כתוצאה מתאונה, דבר שתקף גם לגבי כל הקשור אל סיעוד כתוצאה מתאונה. פיצוי למקרים של כוויות ושברים, כיסוי לפינוי על ידי אמבולנס ממקום התאונה לבית החולים, כיסוי במקרה של אשפוז (בכפוף לרשום בפוליסה) ועוד. תמיד חשוב לוודא שמדובר על כיסוי שתקף גם בישראל וגם בחו"ל.


לסיכום, ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח שמבטיח לכם ולבני המשפחה שלכם כיסוי או פיצוי במקרה שבו אתם מעורבים בתאונה אישית בבית או מחוצה לו. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה