יום שני, 29 ביוני 2015

בריאות האישה – הכל על בחירת גניקולוג

לנשים רבות ישנו רופא גניקולוג המלווה אותן שנים רבות. הן פונות אליו בכל בעיה בתחום וסומכות עליו בעיניים עצומות. חשוב לבחור רופא גניקולוג שיוכל ללוות את האישה הן במהלך שנותיה הצעירות, הן במהלך תקופת ההיריון והן בגילאים המבוגרים יותר וגם בגיל המעבר. נשים הריוניות רבות מוצאות עצמן מחפשות רופא גניקולוג שיעזור להן לעבור את התקופה המאתגרת וילווה אותן באופן מקצועי ומתאים. במור לאישה יכולות הנשים ההריוניות למצוא את כל השירותים הנדרשים לאישה בהריון וגם רופאים ופרופסורים שיוכלו ללוות אותן במהלך התקופה.

מי עומד לרשותן של הנשים

במור לאישה ישנו צוות בכיר מאד של רופאים, המתמחים בגניקולוגיה ומילדות. פרופ' מלינגר גוסטבו הוא רופא בכיר שקיבל את השכלתו באוניברסיטת תל אביב בבית הספר לרופאה. פרופ' מלינגר אחראי על חדר הלידה במרכז הרפואי וולפסון, הוא מנהל יחידת האולטרה סאונד באותו בית החולים וגם מנהלת יחידה זהה בבית חולים ליס. פרופ' מלינגר עבור לאורך השנים השתלמויות רבות וגם הכשרות שונות והעביר חלק מהן במכון ויצמן למדע, באוניברסיטת הוואי שביפן וגם באוניברסיטת וינה. הוא השתתף במאות כנסים מדעיים הקשורים לנושא המוח העוברי, כנסים שנערכו ביותר משלושים מדינות שונות. במהלך השנים פרסם פרופ' מלינגר יותר ממאה פרסומים מקצועיים שונים הקשורים לתחום וגם בחן את הנושא מהיבטים שונים. הוא חבר בהסתדרות הרפואית בישראל, באיגוד הישראלי למיילדות ולגניקולוגיה ועוד.
פרופ' משה הוד הוא המנהל הרפואי של מור לאישה והוא מתמחה במיילדות, בגניקולוגיה וברפואת האם והעובר. הוא מנוסה מאד בטיפול בהריונות בסיכון גבוה ובמתן אבחנות טרום לידתיות. פרופ' הוד מייעץ לנשים רבות שנמצאות בהריון בסיכון גבוה והוא יושב ראש קבוצות וועדות אירופאיות ובינלאומיות הקשורות בנושא. את הכשרתו הוא קיבלת בפקולטה לרפואה שבטכניון ואת התמחותו הוא עבר באותו המקום וכן במרכז הרפואי רבין שבבית חולים בילינסון. פרופסור הוד העביר השתלמויות רבות בארץ, באנגליה וגם בארצות הברית והוא עומד לרשותן של נשים הריוניות רבות הזקוקות לחוות דעת מקצועית ברמה גבוהה.

חשוב לדעת

ישנה חשיבות רבה מאד בפנייה לרופא גניקולוג מקצועי במהלך תקופת ההיריון. רופא מקצועי יכול לספק תשובות לשאלות רבות, לשלוח לבדיקות חשובות וגם לבצע אבחנה נכונה של הממצאים המתקבלים. במור לאישה תמצאו צוות מקצועי ומיומן של פרופסורים ורופאים המתמחים בתחום, צוות שישמח לעמוד לרשותכם, נשים ובנות זוגן, לפני ההיריון, במהלכו וגם אחריו. היוועצות עם מסגרת מקצועית כזו, ביצוע בדיקות חשובות במקום שיכול לספק אותן וגם מעקב שוטף במהלך כל התקופה, כל אלה עוזרים לאישה לשמור על היריון בריא, ובעיקר על בריאותו של העובר ובריאותה שלה עצמה.
מי שמתקשה למצוא רופא גניקולוג מתאים, מומלץ שתפנה לחברות קרובות ולבנות משפחה ותבקש מהן המלצה על רופא מתאים. המלצה ממקור קרוב, שניתן לסמוך עליו, יכולה לעזור בקבלת ההחלטה. גם ביקור במור לאישה וקבלת ייעוץ ראשוני יכול לחשוף את האישה עצמה לאנשי הצוות שבמקום, רופאים ופרופסורים שישמחו להציע לה את המענה המתאים ואת הסיוע הרלוונטי.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה