יום שני, 23 במאי 2016

מהם תוספי תזונה בספיגה גבוהה

אורח חיים בריא הפך להיות נחלתם של רבים, למרות שבכל עת נפתחות לנגד עיננו רשתות של מזון מהיר שזמין לכל כיס ולכל גיל. אומנם הפרסומות בטלוויזיה הרבה יותר בעד בריאות וכמה שפחות סוכר, אך נראה כי המודעות למזון בריא עדיין בצל של רבים מאיתנו ולא באמת כחלק מהחיים. לעיתים, למרות צריכה מבוקרת ונכונה של מזון, הגוף שלנו אינו מצליח לספוג את מיטב הוויטמינים מהירקות, מהפירות ומכל המזונות שאנחנו אוכלים, על כן חשוב להבין מהם תוספי תזונה בספיגה גבוהה. התהליך שעוברים הוויטמינים בכדי שיבטיחו ספיגה גבוהה בגוף, נקרא מיצליזציה, משמע יצירת טיפות חלבון ופוספולידים, שמאפשרים לוויטמין להיספג בדם בצורה הטובה ביותר. התהליך הנ"ל גורם לוויטמינים להיות הרבה יותר איכותיים ויוקרתיים, לכן חשוב לוודא כי הם נרכשים ממקום מהימן ובטוח.

תוסף תזונה בריא

הספיגה היא מאוד גבוהה ויכולה לעלות פי 5 מהרגיל, מה שבהחלט יעניק לגוף את הוויטמין בצורה הטובה ביותר. במידה ואין אתם מסוגלים לצרוך את הוויטמינים בצורת קפסולה, ניתן לרכוש אותם כנוזל ולטפטף אותו על האוכל, בתוך מים או לבלוע ישירות. כמו כן, ילדים יכולים לסרב לצרוך וויטמינים מאחר והם מזכירים להם תרופה, אך חשוב להבהיר לילדים כי מדובר בתוסף תזונה שיועיל לבריאותם ולא תרופה שניתנת להם באופן חד פעמי. במידה ומדובר בפעוטות שעדיין צורכים תמ"ל, ניתן לבדוק את האפשרות של טפטוף הוויטמין בתוך התמ"ל ולוודא לפני כן כי אין הבדל משמעותי בטעם.

שיפור תוך מספר חודשים

תוספי תזונה בספיגה גבוהה הם מצרך מאוד חשוב לכם ולילדים שלכם, אך לפני כן יש לגשת לבדוק את החסרים שיש בגוף, זאת ניתן לעשות באמצעות בדיקת דם פשוטה. במידה ואכן יש לכם חסרים מסוימים, מומלץ להשלים אותם באמצעות תוספי תזונה איכותיים, אך חשוב להימנע מתוספים כשאין צורך. לעיתים אנחנו מתקשים להבין האם תוספי התזונה אכן מסייעים לנו, אז חשוב להבין שאין מדובר בתהליך של מספר ימים, אלא בתהליך ארוך יותר. קחו בחשבון שרק לאחר מספר חודשים תוכלו לראות את ההבדל בבדיקות הדם, וזאת רק במידה והקפדתם לצרוך את הוויטמינים באופן קבוע. בנוסף לוויטמינים, חשוב להרבות בשתיית מים, באכילה מאוזנת של פירות וירקות, חלבונים, פחמימות ושומנים בריאים. הדריכו את הילדים הבוגרים שלכם לצרוך את הוויטמינים שלהם, על פי מה שמומלץ על ידי היצרן וכן הקפידו לבדוק את השיפור בכל תקופה.

לכתבות  ומאמרים נוספים בנושא בריאות ותזונה לחצו כאן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה